Trwa ładowanie...
d19rvhf

Krzysztof Zalewski przed wyborami: "Mam dość prezydenta, który odmawia człowieczeństwa"

Krzysztof Zalewski zabrał głos tuż przed ciszą wyborczą. Ostro skrytykował ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudę i zachęcił swoich fanów do pójścia na wybory.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Zalewski poprze Rafała Trzaskowskiego
Krzysztof Zalewski poprze Rafała Trzaskowskiego (ONS, Instagram)
d19rvhf

Krzysztof Zalewski już kilkukrotnie wypowiadał się krytycznie nt. działań rządu PiS i Andrzeja Dudy. Tuż przed ciszą wyborczą, która będzie obowiązywać od północy do czasu zamknięcia lokali wyborczych, ponownie zabrał głos. Artysta w naprawdę mocnych słowach negatywnie ocenił kadencję Dudy i grzmi, że ma dość dzielenia i dyskryminacji obywateli oraz ciągłego rozdawania pieniędzy.

"Mam dość prezydenta, który odmawia człowieczeństwa ludziom LGBT, choć sam nazywa siebie chrześcijaninem. Czyli w końcu wszyscy jesteśmy Dziećmi Bożymi czy tylko niektórzy? Mam dość radosnego rozdawnictwa, które doprowadzi polską gospodarkę do ruiny" - napisał w poście na Facebooku.

Muzyk wyliczył też wszystkie możliwe afery, jakie ma na koncie rząd PiS w od 2015 r.

d19rvhf

"Mam dość niekompetencji jak w stadninie koni w Janowie Podlaskim. Mam dość łamania Konstytucji i upartyjniania sądów, tylko po to, by samemu móc być bezkarnym i by karać wszystkich niepokornych. Mam dość obłudnego opowiadania o dekomunizacji i szukania u wrogów politycznych niewłaściwego 'pochodzenia' gdy jednocześnie przyjmuje się pod swoje skrzydła takich ludzi o komunistycznym rodowodzie jak Stanisław Piotrowicz czy Andrzej Kryże. Mam dość niewyjaśnionych afer (Banaś, Kuchciński, Srebrna, KNF, Szumowscy, maseczki, respiratory, Skok, GetBack), na które zawsze jest jedna odpowiedź - Platforma też kradła" - grzmi w mediach społecznościowych Zalewski.

Wskazuje także, że w narodzie narasta ksenofobia, na którą się nie zgadza. "Mam dość budzenia ksenofobicznych demonów i opowieści prezesa o groźnych pasożytach i pierwotniakami przenoszonych przez uchodźców. Mam dość starszych panów, którzy decydują o losie kobiet. Mam dość olewania klimatu i praw zwierząt" - czytamy w jego wpisie.

ZOBACZ TEŻ: Zdecydowany atak Taco Hemingwaya w rząd tuż przed ciszą wyborczą

Jednocześnie artysta namawia swoich fanów do startu wyborach. Zauważa, że "kandydaci idą łeb w łeb", więc każdy głos ma znaczenie.

CZYTAJ TEŻ: Brodka i Rubik zdradziły, na kogo zagłosują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d19rvhf

Podziel się opinią

Share
d19rvhf
d19rvhf