Trwa ładowanie...

Wybory 2020: Brodka i Anja Rubik popierają Trzaskowskiego. Zagłosują na niego

Monika Brodka i Anja Rubik to kolejne gwiazdy, które otwarcie popierają Rafała Trzaskowskiego. Obie zamieściły wpisy, w których tłumaczą, dlaczego chcą oddać w wyborach głos właśnie na niego.

Monika BrodkaMonika BrodkaŹródło: East News
du8wvoy
du8wvoy

Wyścig po fotel prezydencki na ostatniej prostej. Do II tury wyborów zostało mniej niż dwie doby. 12 lipca ruszymy do urn, by oddać głos na najlepszego naszym zdaniem kandydata. W piątek o północy zapadnie cisza wyborcza.

Zanim jednak to nastąpi, jeszcze raz zarówno Rafał Trzaskowski, jak i Andrzej Duda, mogą zabiegać o oddanie głosów wyborców na ich nazwisko. Artyści, gwiazdy i celebryci nie kryją swoich sympatii politycznych i nie boją się wygłaszać mocnych opinii w temacie wyborów. Właściwie przez całą kampanię prezydencką otwarcie okazują swoje poparcie i mówią, na kogo oddadzą głos.

Większość znanych i lubianych, tych, którzy nie kryją swoich politycznych wyborów deklaruje, że na ich poparcie może liczyć Rafał Trzaskowski. Jego zwolennikami są m.in. Michał Żebrowski, Bogusław Linda, Kayah, Andrzej Chyra i wielu innych. O tym, że to właśnie na niego zagłosują w nadchodzącej drugiej turze, piszą także Brodka i Anja Rubik. Obie zamieściły wpisy w mediach społecznościowych.

"Marzy mi się Polska tolerancyjna. Polska bezpieczna. Polska bez podziałów. Gdzie moi przyjaciele o odmiennej orientacji seksualnej nie muszą się bać o własne życie. Polska w której edukacja seksualna jest obecna w szkołach. W której ważny jest problem klimatyczny a nawet najmłodszy Polak wie jak segregować śmieci. W której ludzie są dla siebie serdeczni i pomocni. Marzy mi się prezydent, który darzy szacunkiem wszystkich Polaków. Dlatego w niedziele wybór jest jasny!", napisała Monika Brodka.

"Polska, którą ja znam, jest odważna i dobra! Jesteśmy ciepli i pełni życzliwości. Jesteśmy gotowi na zmianę i powrót do tych wartości. Jestem dumna, że jestem Polką i wierzę w przywództwo Rafała Trzaskowskiego. Nadszedł czas, abyśmy stanęli razem, zjednoczeni!", stwierdziła z kolei Anja Rubik.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
du8wvoy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
du8wvoy