Trwa ładowanie...

Ksiądz Turek liczy na pojednanie Krawczyków. Widzi ku temu idealną okazję

Najbliżsi Krzysztofa Krawczyka, jego żona i syn, nie mogą dojść do porozumienia. Swoich praw dochodzą w sądzie. Są jednak tacy, którzy wiedzą, że mogą jeszcze się pogodzić. Modli się o to jeden z przyjaciół muzyka, ks. Piotr Turek.

Czy Krzysztof i Ewa Krawczykowie się pogodzą?Czy Krzysztof i Ewa Krawczykowie się pogodzą?Źródło: AKPA
d3uo04c
d3uo04c

Krzysztof Krawczyk zmarł pół roku temu, ale dopiero niedawno doczekał się nagrobka. W miejscu pochówku artysty stanął okazały, dwukolorowy pomnik. Opóźnienie wiązało się z wizją wdowy po wokaliście. Ewa Krawczyk nie chciała postawić mężowi standardowego pomnika, wiedziała, że musi to być coś wyjątkowego. Zrealizowany projekt pokazał niedawno w mediach społecznościowych Andrzej Kosmala. Uwagę przyciąga szczególnie głowa pomnika, wykonana z czerwonego kamienia.

Nagrobek dodatkowo zostanie poświęcony, co, jak informuje "Fakt", ma nastąpić 16 października. W kameralnej uroczystości wezmą udział przyjaciele i bliscy Krawczyka, w tym zaprzyjaźnieni z nim duchowni, biskup Antoni Długosz czy ksiądz Piotr Turek. Ten ostatni liczy na to, że będzie to znakomita okazja do tego, by wdowa pogodziła się z synem artysty.

Byliśmy na grobie Krawczyka. Ewa Krawczyk: "Nie radzę sobie"

- W tym dniu mam taką pokorną prośbę do Pana Boga, żeby młody przyjechał i może Pan Bóg pozwoli, by nastąpiło pojednanie z Ewą – powiedział "Faktowi", zaznaczając, że sytuacja jest dla wszystkich bardzo trudna i ma nadzieję, że Krzysztof wpłynie z nieba na jej pozytywne rozwiązanie. Ksiądz chce zadbać o to, by podczas uroczystości był obecny Krzysztof Jr i już działa w tej sprawie podobno przez zaprzyjaźnionego Trubadura, Sławomira Kowalewskiego.

d3uo04c

– Bardzo nam zależy na tym pojednaniu. Brak zgody nie służy niczemu pozytywnemu. Krzysiek był osobą o wielkiej empatii, skierowanej do wszystkich ludzi – dodał ks. Turek.

Przypomnijmy, że relacje pomiędzy Ewą a Krzysztofem Juniorem wciąż są napięte. Syn wokalisty dochodzi swoich praw w sądzie – najpierw miał walczyć o zachowek, teraz, jak się okazuje, postanowił podważyć testament. Niemniej żona Krawczyka podkreśla, że pamięta o synu ukochanego i myśli o jego przyszłości. W tym celu zarezerwowała mu… miejsce na cmentarzu przy niej i ojcu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3uo04c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3uo04c