Trwa ładowanie...

Książę Harry i księżna Meghan pokłóceni z księciem Williamem i księżną Kate

Coraz głośniej mówi się o konflikcie księcia Harry’ego i Meghan Markle z księciem Williamem i Kate Middleton. Źródła bliskie rodzinie królewskiej donoszą, że sytuacja jest poważniejsza, niż by się mogło wydawać.

Książę Harry i księżna Meghan pokłóceni z księciem Williamem i księżną KateŹródło: Getty Images
d2u5z02
d2u5z02

Wydawałoby się, że spór pomiędzy książęcymi parami został zażegnany. Na początku tego miesiąca książe Harry i Meghan Markle spotkali się z księciem Williamem i Kate Middleton podczas Dnia Pamięci. W Wielkiej Brytanii jest to święto upamiętniające koniec I Wojny Światowej. Na uroczystości pojawili się również królowa Elżbieta II, książę Karol z Camillą Parker Bowles, a także inni członkowie rodziny królewskiej.

Szczególną sensację wywołują książęta Sussex i Cambridge, których relacja zdecydowanie uległa pogorszeniu. W filmie dokumentalnym "Harry & Meghan: An African Journey" książę Harry szczerze ujawnił, że on i jego brat nie potrafią się porozumieć.

- Jesteśmy braćmi i zawsze będziemy braćmi. Oczywiście, teraz kroczymy różnymi ścieżkami, jednak zawsze będę przy nim i wiem, że on zawsze będzie przy mnie. Nie widujemy się tak często, jak wcześniej, ponieważ oboje jesteśmy zajęci, ale bardzo go kocham - wyznaje w materiale.

Źródła bliskie rodzinie królewskiej poinformowały tygodnik People, że relacja pomiędzy książętami jest coraz gorsza.

ZOBACZ TAKŻE: Z tymi co się znają - Jacek Kosiec

- Każdy wykonuje tylko swoje obowiązki. Robią to, co muszą w imieniu rodziny i to było na tyle. Jednak pomiędzy książęcymi parami jest dużą przestrzeń. Ludziom trudno to zrozumieć, bo chcą, by byli jedną, wielką zgraną rodziną - czytamy.

d2u5z02

W marcu 2019 r. Meghan i Harry oficjalnie rozstali się z Kate i Williamem, tworząc dwa osobne biura w Pałacu Kensington. Pierwsza z par przeprowadziła się z Londynu do Frogmore Cottage, założyła własny profil na Instagramie i odcięła się od wspólnych działań charytatywnych, aby pomagać innym na własną rękę.

William i Kate są świadomi również, że niedługo awansują na króla i królową.

- William jest przyszłym królem. Chcąc nie chcąc, rodzi się pewna konkurencja pomiędzy nim a Harrym. To tylko pogarsza ich stosunki rodzinne - dodaje źródło.

d2u5z02
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u5z02