Trwa ładowanie...
d34ne2s

Książę William obchodził urodziny. Meghan i Harry nie potrafili się zachować

Rozłam w rodzinie królewskiej stał się faktem. Kate i William oraz Harry i Meghan nie będą razem prowadzili fundacji, co tylko nasiliło plotki o konflikcie między parami. Fani zwrócili również uwagę na brak oficjalnych życzeń od Sussexów dla Williama w jego 37 urodziny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Meghan i książę Harry znów podpadli poddanym
Księżna Meghan i książę Harry znów podpadli poddanym (East News)
d34ne2s

Tradycją w brytyjskiej rodzinie królewskiej stało się od kilku lat, że w urodziny ich członków na oficjalnych kanałach na Instagramie czy Twitterze królowa oraz jej najbliżsi składają życzenia solenizantowi ubarwiając je najczęściej wspólnymi zdjęciami.

21 czerwca książę William obchodził 37 urodziny. Na Instagramie Kate i Williama pojawiło się zdjęcie księcia Cambridge, na którym dziękuje on za wszystkie wyrazy sympatii.

Tego dnia na Instagramie księcia Harry'ego i księżnej Meghan na próżno było szukać życzeń dla Williama. Jedynie pod wcześniej wspomnianym postem ograniczyli się oni do zwykłego komentarza, który brzmiał "Wszystkiego najlepszego". Nie umknęło to uwadze fanów rodziny królewskiej, którzy wyrazili swoje oburzenie.

- To przyszły król, mogliście się bardziej postarać
- To chyba nie świadczy najlepiej o stosunkach między braćmi
- Powinniście się wstydzić

Przypominamy, że kilka dni wcześniej Sussexowie i Cambridge'owie ogłosili, że nie będą razem prowadzić fundacji.

d34ne2s

Podziel się opinią

Share

d34ne2s

d34ne2s