Trwa ładowanie...

Książę Harry już nie jest "księciem". Powiedział, jak należy się do niego teraz zwracać

Książę Harry poprosił, by przestać zwracać się do niego dotychczasowym tytułem. Zaproponował jednak dość zaskakującą alternatywę.

Książę Harry już nie jest "księciem". Powiedział, jak należy się do niego teraz zwracaćŹródło: Getty Images
d14309c
d14309c

Książe Harry wziął udział w szczycie Travalyst w Wielkiej Brytanii, na którym m.in. poprosił, by przestać zwracać się do niego tytułem książęcym. Jak wiadomo, książę Sussex wraz z małżonką ostatecznie zrezygnowali z obowiązków królewskich, po czym przeprowadzili się do Kanady.

ZOBACZ TAKŻE: Kulisy konfliktu księcia Williama i księcia Harry’ego

Do końca marca książę Harry i Meghan Markle wciąż jeszcze pełnią swoje obowiązkami a jednym z nich był m.in. udział na wspomnianym szczycie. W trakcie wydarzenia miał specjalną prośbę do zgromadzonych mediów.

- Za kulisami poprosił, aby mówić po prostu "Harry". A więc panie i panowie, przywitajcie Harry’ego… - powiedziała Ayesha Hazarika, prowadząca szczytu Travalyst.

Już w najbliższym tygodniu Harry i Meghan wypełnią jeden z ostatnich obowiązków wobec rodziny królewskiej. Zrobią to na prośbę królowej Elżbiety, która chce, aby jej wnuk wraz żoną wzięli udział w 6 oficjalnych wydarzeniach, w tym w uroczystościach z okazji przypadającego 9 marca Dnia Wspólnoty Narodów.

d14309c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14309c