Trwa ładowanie...

Książę Karol ma koronawirusa. Najnowsze doniesienia o jego stanie zdrowia

25 marca podano oficjalną informację, że książę Karol jest chory na COVID-19. Przebywa aktualnie w swojej posiadłości w Szkocji wraz z żoną. Teraz udostępniono najnowsze informacje na temat jego stanu.

Książę Karol ma koronawirusa. Najnowsze doniesienia o jego stanie zdrowiaŹródło: Getty Images
d3pyr4l
d3pyr4l

W najnowszym oświadczeniu podano, że Karol pracuje zdalnie ze swojej szkockiej siedziby, odbiera telefony i prowadzi telekonferencje. Według pracowników jego stan nie pogorszył się, dlatego wciąż pełni obowiązki służbowe.

Doniesiono również, że od chwili, w której ogłoszono wyniki badań Karola, do Clarence House (oficjalnej siedziby następcy tronu) przybywa cale mnóstwo życzeń powrotu do zdrowia. Podkreślono, że większość z nich jest w formie elektronicznej, bo już wcześniej apelowano, by każda korespondencja była przesyłana internetem, a nie tradycyjną pocztą.

Jednak gdy jedni życzą księciu Karolowi szybkiego powrotu do zdrowia, są i tacy, którzy mają wiele wyrzutów. Na Facebooku i Twitterze Brytyjczycy punktują, że książę Karol mógł liczyć na szybko przeprowadzony test. Wielu obywateli natomiast nie ma takiego komfortu i na badanie czekają znacznie dłużej. Internauci zwracają szczególnie uwagę, że w najtrudniejszej sytuacji są w tej chwili pracownicy służby zdrowia, którzy nie mają takich szans na przebadanie się, jak VIP-y.

d3pyr4l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pyr4l