Trwa ładowanie...

Książę William skarcił księżną Dianę. "Ona jest okropna, to się przecież nagrywa!"

Choć od śmierci Diany Spencer minęły już 23 lata, co jakiś czas na światło dzienne wychodzą nowe fakty z jej życia. Ostatnio w sieci pojawiło się wideo zza kulis jednego z wywiadów, podczas którego księżna pozwoliła sobie na mało dyskretny żart.

Książę William skarcił księżną Dianę. "Ona jest okropna, to się przecież nagrywa!"Źródło: Getty Images
d2n5ic0
d2n5ic0

Nie jest tajemnicą, że książęta William i Harry przez długie lata nie dogadywali się z ojcem. Beztroskie dzieciństwo zapewniła im mama. Diana dbała o to, by chłopcy nie odczuwali tego, że wychowywani są na królewskim dworze. Dla niej liczyło się przede wszystkim dobro dzieci. Robiła wszystko, by chłopcy się kochali, nigdy sobie nie zazdrościli i traktowali mamę jak przyjaciółkę. Nie wszyscy w pałacu pochwalali jej metody wychowawcze. Ona jednak pozostała nieugięta.

ZOBACZ WIDEO: Diana była wściekła. Oto czego szczerze nienawidziła w Karolu

O tym, jak swobodna relacja łączyła księżną i jej synów, może świadczyć wideo, które dopiero niedawno ujrzało światło dzienne.

Nagranie przedstawia kulisy jednego z wywiadów, którego udzielała Diana. Księżna opowiadała przed kamerami m.in. o swojej pracy charytatywnej. Gdy w pewnym momencie została zapytana, dlaczego tak bardzo angażuje się w wolontariat, odpowiedziała: "Bo nie mam nic innego do roboty!".

d2n5ic0

Po chwili wybuchła śmiechem, a zza kamery usłyszeliśmy głos małego księcia Williama: "Ona jest okropna, to się przecież nagrywa!".

Na szczęście wszyscy potraktowali zachowanie Diany i Williama jako żart, na który dziś zapewne nikt w pałacu by się nie skusił.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
d2n5ic0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2n5ic0