Trwa ładowanie...
d4eldb2

Księżna Kate i Książę William w Pakistanie. Odwiedzili wioskę dziecięcą

Księżna Kate i Książę William przez kilka dni przebywali w dyplomatycznej podróży po Pakistanie. Książęca para odwiedziła jedną z wiosek dziecięcych i wyraziła wdzięczność dla ludzi prowadzących tę organizację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate i Książę William w Pakistanie. Odwiedzili wioskę dziecięcą
Księżna Kate i Książę William w Pakistanie. Odwiedzili wioskę dziecięcą (Getty Images)
d4eldb2

Księżna Kate i Książę William w Pakistanie

Księżna Kate i Książę Williama w Pakistanie przebywali od 14 do 18 października. Niestety w tę podróż nie poleciały z nimi dzieci. George, Charlotte i Louis są pod doskonałą opieką superniani. W czasie oficjalnej wizyty Kate i William spotykają się z politykami i działaczami społecznymi. Jest to dla nich również sposobność, aby zobaczyć naturalne piękno Pakistanu. Para książęca była w górach Hindukuszu oraz w szpitalu onkologicznym Shaukat Khanum Memorial Cancer Hospital w mieście Lahore.

Wizyta miała na celu podtrzymywanie przyjacielskich stosunków pomiędzy Pakistanem a Wielką Brytanią. Na sam koniec Księżna Kate i Książę William pojawili się w ośrodku SOS Wioski Dziecięce, czyli stowarzyszeniu pomagającym opuszczonym i osieroconym dzieciom. Rozmowy royalsów z przedstawicielami organizacji zostały udokumentowane na oficjalnym profilu instagramowym rodziny królewskiej. Zdjęciom towarzyszył opis:

d4eldb2

"Społeczność w SOS Wioskach Dziecięcych jest zbudowana wokół rodziny – najlepszej możliwej rodziny, jaką można sobie wyobrazić – gdzie wszyscy spotykają się, aby wychowywać, kochać i chronić dzieci.

Te bezbronne dzieci przeżyły traumatyczne chwile. Dzięki wychowaniu w tak opiekuńczym środowisku są w stanie stworzyć trwałe relacje, które są bardzo potrzebne dla ich prawidłowego rozwoju – Catherine".

d4eldb2

Podziel się opinią

Share
d4eldb2
d4eldb2