Trwa ładowanie...
d11qzga

Księżna Kate i książę William inspirują się działaniem księżnej Diany. Odwiedzą to samo miejsce

Księżna Kate i książę William przebywają w podróży dyplomatycznej w Pakistanie. Odwiedzą szpital, który dawniej wizytowała księżna Diana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę William i Kate Middleton odwiedzają Pakistan.
Książę William i Kate Middleton odwiedzają Pakistan. (ONS.pl)
d11qzga

Książęta Cambridge od kilku dni zjeżdżają wzdłuż i wszerz Pakistan. Tamtejsi mieszkańcy bardzo ciepło przyjęli brytyjskiego następcę tronu wraz z żoną. Są zachwyceni faktem, że Kate i William noszą tradycyjne, pakistańskie stroje. Ich pobyt potrwa do 18 października.

Pałac Kensington poinformował, że w trakcie wizyty para książęca pojawi się w najnowocześniejszym szpitalu onkologicznym w Pakistanie - Shaukat Khanum Memorial Cancer Hospital w mieście Lahore. To samo miejsce w 1996 r. i 1997 r. odwiedziła matka księcia Williama, księżna Diana. Podążając jej śladem, poznają najmłodszych pacjentów walczących z nowotworami.

Księżna Diana była znana ze swojej dobroczynności. Angażowała się szczególnie w pomoc dzieciom chorym i ubogim, żyjących w strefie wojny. Wielu dopatruje się w żonach jej synów, księżnej Kate i księżnej Meghan, godnych następczyni "królowej ludzkich serc".

d11qzga

Podziel się opinią

Share
d11qzga
d11qzga