Trwa ładowanie...

Księżna Kate i książę William inspirują się działaniem księżnej Diany. Odwiedzą to samo miejsce

Księżna Kate i książę William przebywają w podróży dyplomatycznej w Pakistanie. Odwiedzą szpital, który dawniej wizytowała księżna Diana.

Share
Księżna Kate i książę William inspirują się działaniem księżnej Diany. Odwiedzą to samo miejsce
Źródło: ONS.pl
d31tpio

Książęta Cambridge od kilku dni zjeżdżają wzdłuż i wszerz Pakistan. Tamtejsi mieszkańcy bardzo ciepło przyjęli brytyjskiego następcę tronu wraz z żoną. Są zachwyceni faktem, że Kate i William noszą tradycyjne, pakistańskie stroje. Ich pobyt potrwa do 18 października.

Pałac Kensington poinformował, że w trakcie wizyty para książęca pojawi się w najnowocześniejszym szpitalu onkologicznym w Pakistanie - Shaukat Khanum Memorial Cancer Hospital w mieście Lahore. To samo miejsce w 1996 r. i 1997 r. odwiedziła matka księcia Williama, księżna Diana. Podążając jej śladem, poznają najmłodszych pacjentów walczących z nowotworami.

Księżna Diana była znana ze swojej dobroczynności. Angażowała się szczególnie w pomoc dzieciom chorym i ubogim, żyjących w strefie wojny. Wielu dopatruje się w żonach jej synów, księżnej Kate i księżnej Meghan, godnych następczyni "królowej ludzkich serc".

d31tpio

Podziel się opinią

Share
d31tpio
d31tpio