WP

Księżna Kate w nietypowy sposób oczarowała księcia Williama. Nikt się tego po niej nie spodziewał

Księżna Kate nie zawsze była taka grzeczna i ułożona. Jak się okazuje, William zdradził jej pikantną tajemnicę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate i książę William
Księżna Kate i książę William (ONS.pl)
WP

Nie jest tajemnicą, że księżna Kate jest miłością życia księcia Williama. W 2001 r. para poznała się na Uniwersytecie w St Andrews w Szkocji i od tej pory świata poza sobą nie widzą. Choć, jak podają media, mają na koncie też jedno rozstanie, udało im się przezwyciężyć kryzys i ostatecznie stanąć na ślubnym kobiercu.

Wielu fanów rodziny królewskiej do dziś zastanawia się, co tak naprawdę sprawiło, że William zakochał się właśnie w pannie Middleton. Uroda? Z pewnością. Długie nogi, szczupła sylwetka, olśniewający uśmiech, lśniące włosy. Któż się temu oprzec. Charakter? Nie ma wątpliwości. Kate jest skromną, kulturalną i uroczą damą. Ale jest coś jeszcze, o czym do tej pory nikt nie mówił.

W jednym z wywiadów książę pozwolił sobie na intymne i szczere wyznanie. Na pytanie, w jaki sposób oczarowała go przyszła małżonka, odpowiedział z rozbrajającym uśmiechem:

WP

- Ma bardzo pikantne poczucie humoru, co przypadło mi do gustu, bo ja też lubię niegrzeczne żarty. Mieliśmy dużo śmiechu i dalej sprawy po prostu poszły na przód.

Jesteście zaskoczeni?

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP