Trwa ładowanie...
d3gvhp1

Księżniczka Beatrycze zaręczona. Szykuje się kolejny królewski ślub

Księżniczka Beatrycze wychodzi za mąż. Jej narzeczonym został 36-letni biznesmen. Już wiadomo, kiedy odbędzie się huczne wesele i gdzie wnuczka królowej powiedziała "tak".
Share
Księżniczka Beatrycze i Edoardo Mapelli Mozzi są zaręczeni
Księżniczka Beatrycze i Edoardo Mapelli Mozzi są zaręczeniŹródło: Getty Images
d3gvhp1

Księżniczka Beatrycze stanie wkrótce na ślubnym kobiercu. Jej wybrankiem został 36-letni biznesmen i właściciel agencji nieruchomości - Edoardo Mapelli Mozzi. Para spotyka się od ślubu księżniczki Eugenii, który odbył się w październiku 2018 r. Ich związek, choć pełen kontrowersji, został zaakceptowany przez samą królową Elżbietę II.

ZOBACZ WIDEO: Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego. Chór gospel zaśpiewał "Stand By Me"

"Książę i księżna Yorku mają przyjemność ogłosić zaręczyny księżniczki Beatrycze i pana Edoardo Mapelli Mozzi. Jej Królewska Wysokość i pan Edoardo Mapelli Mozzi zaręczyli się w tym miesiącu we Włoszech. Ślub odbędzie się w 2020 r. Zdjęcie zostało zrobione przez księżniczkę Eugenię we Włoszech.

d3gvhp1

Księżniczka Beatrycze i pan Edoardo Mapelli Mozzi powiedzieli: Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mamy możliwość podzielenia się informacją o naszych niedawnych zaręczynach. Jesteśmy oboje bardzo podekscytowani, że wspólnie ruszamy w tę życiową przygodę i już nie możemy się doczekać, aż się pobierzemy".

Post został okraszony dwoma zdjęciami, na których widzimy świeżo upieczonych narzeczonych.

Pod postem błyskawicznie zaroiło się od komentarzy zachwyconych wiadomością fanów. Do gratulacji przyłączyła się też siostra przyszłej panny młodej - księżniczka Eugenia, która nie potrafiła ukryć radości z tej nowiny. Pozostaje nam zatem czekać na kolejne huczne królewskie wesele!

d3gvhp1

Podziel się opinią

Share
d3gvhp1
d3gvhp1