WP

Nowy chłopak księżniczki Beatrice zostawił dla niej matkę swojego dziecka

Księżniczka Beatrice ma nowego chłopaka. Wygląda na to, że mężczyzna zostawił dla niej swoją rodzinę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżniczka Beatrice wywołała skandal
Księżniczka Beatrice wywołała skandal (East News, Fot: Steve parsons)
WP

Edoardo Mozzi (35 l.) spotyka się z Beatrice od ślubu Eugenii, który odbył się w październiku tego roku. Jest biznesmenem, prowadzi agencję nieruchomości.

Niestety nowy związek to dla księżniczki nie tylko powód do radości, ale też sporo zmartwień. Zwłaszcza, że jej wybranek jeszcze niedawno był związany z inną kobietą, z którą ma 2-letnie dziecko, i z którą dzielił mieszkanie w Londynie. Teraz kobieta musiała się wynieść z domu i podobno śpi na kanapie u koleżanki.

WP

Ojciec byłej partnerki Mozziego ma pretensje do księżniczki, że zniszczyła związek jego córki:

- Dlaczego to zniszczyła? Nie mogę tego zrozumieć. To nie fair, ale rodzina królewska ma tyle władzy. Cóż mogę począć? Nic.

Mężczyzna twierdzi, że jego córka dowiedziała się o romansie Mozziego z mediów:

- Dara przyjechała do nas z Londynu na Święto Dziękczynienia. O niczym nie wiedziała, aż jej przyjaciółka przesłała jej maila z wiadomością. To smutny czas i smutna sytuacja. Nie wiemy, co Dara ma zamiar z tym zrobić. Jestem zły, ale nic nie mogę na to poradzić.

WP

Od kilku tygodni w mediach pojawiają się doniesienia o przeszłości partnera księżniczki. Wydaje się jednak, że zakochanej parze to nie psuje szyków.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP