Trwa ładowanie...

Kurdej-Szatan już nie milczy. Angażuje się w piękną akcję

Barbara Kurdej-Szatan może nie ma najlepszego momentu w karierze, w tle jest sprawa w prokuraturze, ale aktorka nie ma zamiaru usuwać się w cień. Angażuje się w charytatywną akcję dla dzieci.

Barbara Kurdej-Szatan przeżywa trudny czasBarbara Kurdej-Szatan przeżywa trudny czasŹródło: AKPA, fot: AKPA
d9n49qb

Barbara Kurdej-Szatan jest w trudnej sytuacji, ale nie można zapomnieć, że sama sprowadziła na siebie kłopoty, pisząc o kilka słów za wiele na temat filmiku nagranego na granicy polsko-białoruskiej. Aktorka po obejrzeniu filmiku z przepychanymi migrantami postanowiła go skomentować w bardzo emocjonalny sposób. Padły na Instagramie ostre słowa, które wywołały potężną reakcję, doprowadzając do zaangażowania prokuratury. Kurdej-Szatan straciła pracę w TVP, a z ostatnich doniesień wynika, że także jej mąż Rafał nie może liczyć na pracę u publicznego nadawcy.

- Stałam się naczelną zdrajczynią kraju - mówiła Kurdej-Szatan u Magdy Mołek. Aktorka udziela już wywiadów i stała się bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Promuje nowe akcje.

Zobacz: Kurdej-Szatan nie zmienia swoich poglądów

Kurdej-Szatan zaangażowała się w akcję na rzecz Fundacji Rodzin Adopcyjnych. Stworzono charytatywny kalendarz z gwiazdami, a do zdjęć zapozowali m.in. Magdalena Różczka, Magdalena Boczarska, Magdalena Lamparska, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Więdłocha, Olga Bołądź.

d9n49qb

"Miłość, czułość, uwaga.. są tak ogromnie ważne i mają wpływ na całe nasze życie. Te pozostawione zaraz po porodzie maluszki, potrzebują opieki... Jeśli chcecie razem z nami wesprzeć Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku, możecie zrobić to poprzez zamówienie kalendarza, w którego realizację kolejny raz ze wzruszeniem się włączyłam" - napisała Kurdej-Szatan.

"Jak zawsze wspaniałe podejście. Ludzie zawsze będą mówić i oceniać myśląc, że wiedzą więcej i mają rację. Podziwiam, jesteś naprawdę silną kobietą" - można przeczytać w komentarzach. Myślicie, że Kurdej-Szatan odzyska sympatię Polaków?

d9n49qb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9n49qb