Trwa ładowanie...
dv2uu07

Lady Gaga i WHO zorganizują wspólny koncert. To wyraz wsparcia dla lekarzy walczących z koronawirusem na całym świecie

Lady Gaga i Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) przy współpracy z organizatorami festiwalu Global Citizen zorganizują wyjątkowy koncert. Będzie on wyrazem wsparcia dla lekarzy walczących na całym świecie z koronawirusem. Zaproszono plejadę gwiazd.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lady Gaga organizuje wielki koncert dla lekarzy
Lady Gaga organizuje wielki koncert dla lekarzy (East News)
dv2uu07

Lady Gaga i WHO wspólnie ogłosili na konferencji prasowej, że już wkrótce odbędzie się wyjątkowy koncert, który razem zorganizują. 18 kwietnia podczas wydarzenia One World: Together At Home, które jest wyrazem wsparcia dla wszystkich lekarzy zwalczających pandemię koronawirusa, wystąpi wiele gwiazd światowej muzyki.

Ze swoich domów zagrają m.in. Billie Eilish, Andrea Bocelli, Alanis Morissette, Elton John, Maluma, Lizzo i inni. Imprezę poprowadzi trzech znanych prowadzących talk-show - Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel i Stephen Colbert.

Koncert będzie transmitowany na Twitterze, Instagramie, YouTubie, Tidalu, Twitchu, platformie NBC, CBS oraz Yahoo. To będzie największa inicjatywa tego typu zorganizowana na świecie.

dv2uu07

Lady Gaga sama dotychczas zebrała aż 35 mln dol. na pomoc w walce z koronawirusem. Liczy, że podczas koncertu zebrana zostaje ponownie duża suma pieniędzy.

Na całym świecie jest już prawie 1,5 mln osób zarażonych koronawirusem. Ponad 308 tys. wyzdrowiało, a ponad 83 tys. zmarło.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

dv2uu07

Podziel się opinią

Share
dv2uu07
dv2uu07