Trwa ładowanie...
Lady GaGa
Oskar Netkowski
07-04-2020 09:51

Lady Gaga pomogła zebrać 35 mln $ na walkę z koronawirusem

Lady Gaga zaangażowała się w walkę z koronawirusem. Piosenkarka wykazała się ogromnym gestem.

Lady Gaga pomogła zebrać 35 mln $ na walkę z koronawirusemŹródło: East News, fot: East News
dp1bynb
dp1bynb

Koronawirus zmienił życie ludzi nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Większość obywateli przebywa w domach. Zamknięto placówki oświatowe i kulturalne. Co więcej, biskupi zwolnili wiernych z obowiązku osobistego udziału w niedzielnych mszach świętych.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Monika Miller: "Przestałam wierzyć w miłość"

Co rusz w mediach słyszymy o dynamicznie zmieniającej się sytuacji. Odwoływane są kolejne wydarzenia, zamykanych jest coraz więcej placówek i tak naprawdę nie wiadomo, co będzie działo się za chwilę.

dp1bynb

Lady Gaga nie zamierza siedzieć z założonymi rękami. Podczas przemówienia na konferencji prasowej Światowej Organizacji Zdrowia, piosenkarka oznajmiła, że współpracuje z Global Citizen w celu zebrania pieniędzy na walkę z pandemią koronawirusa. W ciągu niecałego tygodnia udało się uzbierać 35 mln dol.

"Wszyscy jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim pracownikom służby zdrowia w całym kraju i na całym świecie, którzy stoją na pierwszej linii w walce z COVID-19. Ta globalna pandemia to katastrofa. Jestem im bardzo wdzięczna i modlę się za tych, którzy są chorzy" - powiedziała podczas swojego wystąpienia Lady Gaga.

"Chciałabym również wysłać moje modlitwy tym, którzy tracą pracę i mają trudności z wyżywieniem siebie i swoich dzieci. Zbieramy pieniądze na Fundusz Solidarności Światowej Organizacji Zdrowia COVID-19” - dodała gwiazda.

Do uzbierania 35 mln dol. Lady Gaga zaangażowała firmy technologiczne, filantropów z całego świata oraz firmy korporacyjne.

dp1bynb

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dp1bynb