Trwa ładowanie...

Lady Gaga przekłada premierę albumu "Chromatica". Przez koronawirusa nie wiadomo, kiedy go wyda

Lady Gaga zapowiedziała, że nie wyda albumu "Chromatica" w planowanym terminie. Gwiazda muzyki pop dodała, że ma nadzieję, że uda się cokolwiek zrealizować z jej wiosennych planów.
Share
Lady Gaga przełożyła premierę najnowszego albumu
Lady Gaga przełożyła premierę najnowszego albumuŹródło: East News
d1j2bqf

Lady Gaga planowała wypuścić najnowszy album "Chromatica" 10 kwietnia, który zapowiadał się jako najgłośniejsze wydanie w muzyce pop w tym roku. Pandemia koronawirusa na świecie sprawiła, że musiała przełożyć premierę. Nowa data wydania płyty nie jest na razie znana.

Ponadto piosenkarka miała dla fanów zaplanowaną niespodziankę, którą chciała ujawnić podczas swojego występu na festiwalu Coachella. Impreza została jednak przełożona z kwietnia na październik.

ZOBACZ TEŻ: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Lady Gaga miała sporo planów na wiosnę. Seria jej występów na przełomie kwietnia i maja w MGM Park Theater w Las Vegas również została przełożona. Artystka wyraziła jednak nadzieję, że w drugiej części maja uda się jej zagrać koncert.

d1j2bqf

"To dla nas wszystkich gorączkowy i przerażający czas. i Nie wydaje mi się, żeby wydanie albumu było konieczne w czasie tej pandemii" - przyznała w oficjalnym oświadczeniu.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

"Wolę, abyśmy poświęcali ten czas na poszukiwanie rozwiązań. Dla mnie ważne jest, aby dostarczyć niezbędny sprzęt medyczny służbie zdrowia i upewnić się, że potrzebujący otrzymują odpowiednią pomoc" - dodała piosenkarka.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d1j2bqf

Podziel się opinią

Share
d1j2bqf
d1j2bqf