Trwa ładowanie...
d46ya4e

Lady Gaga stała się inspiracją dla naukowców. Nazwali owada jej imieniem

Lady Gaga miała ogromny wpływ na nowo odkrytego owada. Stworzenie zostało nazwane przez naukowców Kaikaia gaga na cześć wokalistki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lady Gaga stała się inspiracją dla naukowców. Nazwali owada jej imieniem
Lady Gaga stała się inspiracją dla naukowców. Nazwali owada jej imieniem (Instagram.com)
d46ya4e

Twórczość Lady Gagi zainspirowała już wielu artystów. Jak się okazuje, gwiazda ma również wpływ na ludzi ze świata nauki. Szczególnie na pewnego entomologa, Brendana Morrisa, który dokonał niesamowitego odkrycia.

ZOBACZ TAKŻE: Koronawirus. Zakazano imprez masowych. Gwiazdy przekładają koncerty

Naukowiec na co dzień pracuje jako doktorant na Uniwersytecie w Illinois. Mężczyzna zajął się badaniem około tysiąca koników polnych, w trakcie pracy zauważył, że damski osobnik wyróżnia się na tle innych. Szybko uświadomił sobie, że odkrył właśnie nowy gatunek owada, którego nazwał Kaikaia gaga.

d46ya4e

- Jeśli pojawi się "owad Lady Gagi" to musi to być konik polny, bo one mają te szalone rogi. Wyglądają inaczej, niż wszystko, co wcześniej widzieliście - tłumaczy Brendan Morris.

Lady Gaga na ten moment nie odniosła się od odkrycia stworzenia, które zostało nazwane na jej cześć. Owad nie jest to jedyną nowością w życiu artystki. Już 10 kwietnia ukaże się jej nowy album "Chromatica".

d46ya4e

Podziel się opinią

Share

d46ya4e

d46ya4e