Trwa ładowanie...
d1nl5tw

Lalka Barbie o twarzy Dody. Podobieństwo jest uderzające

Doda na swoim instagramowym profilu pokazała zdjęcie, które zaintrygowało jej fanów. Widać na nim głowę lalki Barbie z twarzą do złudzenia przypominającą piosenkarkę. Czyżby gwiazda szykowała nowy biznes albo niespodziankę dla wielbicieli?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wierni fani Dody na pewno kupiliby lalkę, która wyglądałaby jak ich idolka
Wierni fani Dody na pewno kupiliby lalkę, która wyglądałaby jak ich idolka (Paparazzi)
d1nl5tw

"Jak Wam się podoba Doda Doll?" - napisała Dorota Rabczewska tuż przy czarno-białej fotografii. Jasnowłosa Barbie ma na niej twarz Dody - jej duże oczy ozdobione sztucznymi rzęsami, smukłe policzki i usta nieco zaciśnięte w charakterystycznym grymasie.

Osoby śledzące profil piosenkarki natychmiast rzuciły się do komentowania. Pojawiło się mnóstwo opinii, a nawet pomysłów, z których gwiazda może czerpać garściami, jeśli ma w planach nowy biznes.

Odmieniona Doda tuli niemowlę podczas promocji płyty

Tak jak przypuszczacie, wielbicieli talentu Dody, ale i jej wyrazistego wizerunku, zachwycił pomysł pojawienia się na rynku lalki o wyglądzie Dody.

d1nl5tw

"Chcemy ", "Nie jestem jakąś superfanką, ale tak pięknej Barbie jeszcze nie widziałam... uwielbiam wciągnięte policzki", "Jeśli będzie, to ją kupuję" - komentowali.

Jedna z wielbicielek rzuciła: "Oczywiście, że chcemy!!! I niech będzie w zestawie z twoimi stylizacjami koncertowymi!! Byłaby petarda". Na to Doda odpisała: "fajny pomysł".

Wśród entuzjastycznych wpisów były i takie z radami - według niektórych usta lalki powinny mieć kąciki skierowane ku górze, by Barbie była jeszcze bardziej podobna do oryginału. Poza tym followersi prosili o lalkę sprzedawaną w zestawach z różnymi strojami, dodatkami, w których można zobaczyć prawdziwą Dodę.

d1nl5tw

Niestety, wokalistka nie wyjaśniła, czy planuje podbić sklepy własną lalką. Sądzicie, że powinna spróbować?

d1nl5tw

Podziel się opinią

Share

d1nl5tw

d1nl5tw