Trwa ładowanie...

Lalka Barbie o twarzy Dody. Podobieństwo jest uderzające

Doda na swoim instagramowym profilu pokazała zdjęcie, które zaintrygowało jej fanów. Widać na nim głowę lalki Barbie z twarzą do złudzenia przypominającą piosenkarkę. Czyżby gwiazda szykowała nowy biznes albo niespodziankę dla wielbicieli?

Share
Lalka Barbie o twarzy Dody. Podobieństwo jest uderzające
Źródło: Paparazzi
d2271fc

"Jak Wam się podoba Doda Doll?" - napisała Dorota Rabczewska tuż przy czarno-białej fotografii. Jasnowłosa Barbie ma na niej twarz Dody - jej duże oczy ozdobione sztucznymi rzęsami, smukłe policzki i usta nieco zaciśnięte w charakterystycznym grymasie.

Osoby śledzące profil piosenkarki natychmiast rzuciły się do komentowania. Pojawiło się mnóstwo opinii, a nawet pomysłów, z których gwiazda może czerpać garściami, jeśli ma w planach nowy biznes.

Odmieniona Doda tuli niemowlę podczas promocji płyty

Tak jak przypuszczacie, wielbicieli talentu Dody, ale i jej wyrazistego wizerunku, zachwycił pomysł pojawienia się na rynku lalki o wyglądzie Dody.

d2271fc

"Chcemy ", "Nie jestem jakąś superfanką, ale tak pięknej Barbie jeszcze nie widziałam... uwielbiam wciągnięte policzki", "Jeśli będzie, to ją kupuję" - komentowali.

Jedna z wielbicielek rzuciła: "Oczywiście, że chcemy!!! I niech będzie w zestawie z twoimi stylizacjami koncertowymi!! Byłaby petarda". Na to Doda odpisała: "fajny pomysł".

Wśród entuzjastycznych wpisów były i takie z radami - według niektórych usta lalki powinny mieć kąciki skierowane ku górze, by Barbie była jeszcze bardziej podobna do oryginału. Poza tym followersi prosili o lalkę sprzedawaną w zestawach z różnymi strojami, dodatkami, w których można zobaczyć prawdziwą Dodę.

d2271fc

Niestety, wokalistka nie wyjaśniła, czy planuje podbić sklepy własną lalką. Sądzicie, że powinna spróbować?

d2271fc

Podziel się opinią

Share
d2271fc
d2271fc