ycipk-3k592n

Doda szasta pieniędzmi. Na nowe buty wydała majątek

Dla Dody cena nie gra roli. Na wymarzoną parę szpilek potrafi wydać fortunę. Przykładem jest jej ostatni zakup. Nie każdego stać na taki wydatek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda kocha luksusy
Doda kocha luksusy (ONS.pl)
ycipk-3k592n

Kilka lat temu Doda przeszła metamorfozę. Porzuciła kiczowate stylizacje, kuse sukienki, sztuczną opaleniznę i różowe tipsy. Nigdy nie zrezygnowała jednak ze swojej największej miłości - butów. I to nie byle jakich. Ważne, by były naprawdę ekstrawaganckie, jedyne w swoim rodzaju, najlepiej z metką zagranicznego projektanta. Cena nie gra roli. Można nawet śmiało stwierdzić, że im droższe, tym lepsze.

Trzymając się tej zasady, Rabczewska-Stępień pokazała ostatnio swój nowy, naprawdę luksusowy zakup. Para ognisto-pomarańczowych szpilek od Prady to modowa perełka. Model, który zafundowała sobie wokalistka, pochodzi z jesienno-zimowej kolekcji 2018/2019 i nazywa się "Hot Rod".

I choć już sam wygląd butów robi wrażenie, w prawdziwe osłupienie wprawa ich cena. Doda musiała wydać na nie prawdziwy majątek. Szpilki kosztują "zaledwie" 5 400 złotych. Warto jednak dodać, że nie jest to pierwsza tak ekskluzywna para butów w jej szafie. Jest czego zazdrościć?

ycipk-3k592n
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3k592n

ycipk-3k592n
ycipk-3k592n