Trwa ładowanie...
d3mj680

Maciej Stuhr napisał list do córki. Wyjątkowo poruszające słowa

Maciej Stuhr po raz kolejny zwrócił się do swojej córki w liście, który został opublikowany w "Zwierciadle". Aktor porusza w nim ważne kwestie, które spędzają mu sen z powiek.
Podziel się
Maciej Stuhr
Maciej Stuhr (East News)
d3mj680

Maciej Stuhr jest jednym z najmocniejszych głosów swojego pokolenia. Aktor wielokrotnie wykorzystywał wysoką pozycję gwiazdy show-biznesu do propagowania określonych poglądów i wartości. Niejednokrotnie też dedykował felietony, listy, a nawet książki swoim dzieciom.

Jego córka, Matylda Stuhr, kończy w tym roku 20 lat. Aktor w liście opublikowanym na łamach magazynu "Zwierciadło" złożył jej życzenia urodzinowe, zdradzając kilka życiowych prawd.

Prawdziwy baby boom. One zostaną mamami

"To wyście zrozumieli, że zatracanie się w pracy, wyścig szczurów to nie wszystko, czym człowiek powinien być" - napisał Stuhr, zwracając się do pokolenia córki.

d3mj680

"Praca pochłonęła nas bez reszty. Sama doskonale to wiesz i pamiętasz, jak w domu bywałem gościem. Praca jako sposób na zmianę siermiężnej, postkomunistycznej rzeczywistości materialnej i praca jako wielka pasja, której wielu z nas oddawało się bez reszty" - kontynuował aktor, mówiąc o pracy na własnym przykładzie.

Na koniec Stuhr odniósł się do córki Matyldy w emocjonalnych słowach.

"Chcę ci napisać, żebyś się nie martwiła. Wierzę w was, że doskonale dacie sobie radę" - czytamy.

d3mj680

Maciej Stuhr od kilku lat jest związany z dietetyczką Katarzyną Błażejewską. Mają synka Tadeusza. Mamą Matyldy Stuhr, czyli córki Macieja Stuhra, jest z kolei Samantha Janas.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3mj680

Podziel się opinią

Share
d3mj680
d3mj680