Trwa ładowanie...

Magda Gessler rozwiewa wątpliwości, czy jest mężatką

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski wzięli sekretny ślub? Wiele na to wskazywało w ostatnim czasie. Restauratorka wyjaśniła, jak naprawdę wygląda jej sytuacja.

Share
Magda Gessler i Waldemar Kozerawski są po ślubie? Magda Gessler i Waldemar Kozerawski są po ślubie? Źródło: AKPA
d1qbjic

Wizerunek Magdy Gessler w ostatnim czasie został nadszarpnięty aferą ze Schroniskiem Smaków. Właściciele znanej restauracji w Bukowinie Tatrzańskiej postanowili odciąć się od gwiazdy i zakończyć z nią współpracę. W poście na Facebooku ujawnili, jak wyglądały relacje z Gessler, w tym finansowe podczas pandemii, gdy restauracja nie zarabiała jak przed lockdownem, ale miała płacić takie same stawki za franczyzę. Właściciele postawili Gessler w złym świetle i nic dziwnego, że jej rodzina postanowiła zareagować.

Wieloletni partner Magdy, Waldemar Kozerawski, opublikował na jej facebookowym profilu długi wywód na jej temat. "Jeszcze nigdy jako mąż i najlepszy przyjaciel Magdy nie komentowałem jej zdjęć czy postów, oddzielając życie prywatne od świata medialnego [...]. Dzisiaj postanowiłem to zmienić" - pisał. Dla wielu osób było to ostateczne potwierdzenie, że Gessler i Kozerawski zawarli związek małżeński.

Zobacz: Restauracja Magdy Gessler otwarta. Sama Gessler pisze: odcinam się. Pojechaliśmy na miejsce

Domysły o ślubie Gessler snuje się już od dawna. Jest w związku z Kozerawskim od ponad dekady. Uwielbiają się, kochają i dają temu dowody w mediach społecznościowych. Świata poza sobą nie widzą. Gessler na początku roku chwaliła się nawet złotym pierścionkiem, jaki dostała od partnera.

d1qbjic

To jak? Był ślub czy go nie było? Gwiazda rozwiała wątpliwości w rozmowie z "Faktem".

Zaznaczyła, że od dłuższego czasu nazywają się "żoną" i "mężem", ale ceremonii zaślubin nie było.

- Czuję się jego żoną, a on moim mężem. I to trwa. Czy jest coś bardziej prawdziwego niż to, że dwoje ludzi składa sobie taką obietnicę miłości tylko między sobą? Z własnej woli, chęci? Nasz związek jest wyjątkowy z wielu powodów i to jest piękne! - mówi Gessler.

Dziś decyzja o życiu bez ślubu nikogo już nie dziwi, prawda? Ale dzięki wyjaśnieniom restauratorki zakończą się przynajmniej domysły o sekretnym ślubie.

d1qbjic
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qbjic
d1qbjic