Trwa ładowanie...

Małgorzata Kożuchowska spędzała błogie chwile z synem. Pokazała urocze zdjęcie

Małgorzata Kożuchowska pokazała fanom prawdziwą rodzinną sielankę. Zdjęcie z synem przyciągnęło uwagę, ale tym razem aktorce chodziło o coś więcej niż podzielenie się urokliwym obrazkiem.

Share
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska Źródło: ONS
d2u8evm

Małgorzata Kożuchowska w związku z odmrożeniem teatrów i planów filmowych, jak wielu kolegów branży, wraca stopniowo do pracy. Choć intensywne wejście w tryby nie jest z pewnością łatwe, aktorka najwyraźniej od początku dba, by zachować równowagę pomiędzy wykonywaniem obowiązków zawodowych a czasem wolnym.

Wywnioskować można to analizując posty, jakie zamieszcza w mediach społecznościowych. Pojawiają się tam ciekawostki zza kulis pracy, ale także zupełnie prywatne migawki z podróży w rajskie zakątki świata czy udokumentowane rodzinne chwile.

Kożuchowska zachwyca się Vegą: "Wszyscy chcą go zadowolić"

Jedną z nich pochwaliła się, zamieszczając urocze zdjęcie z synem. Sielski obrazek posłużył aktorce tym razem jednak do zwrócenia uwagi fanów na akcję charytatywną #milionnamilon, w którą się zaangażowała.

d2u8evm

„Zbieram pieniądze na sprzęt i oprogramowanie do nauki dla dzieciaków z ubogich rodzin, które podczas pandemii nie miały dostępu do nauczania online. Akcja trwa od dziś przez dwa tygodnie” napisała, zachęcając do wsparcia. To postawa godna naśladowania!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2u8evm

Podziel się opinią

Share
d2u8evm
d2u8evm