Trwa ładowanie...
d1wxa9o

Rozenek chciała wyjechać z Polski. Nic z tego

Małgorzata Rozenek marzy o wyjeździe z całą rodziną za granicę. Idealnym miejscem miała być Francja albo Hiszpania. To właśnie tam mogłaby być anonimowa i w spokoju cieszyć się macierzyństwem. Niestety, jej plany runęły w gruzach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek musiała zmienić plany
Małgorzata Rozenek musiała zmienić plany (ONS.pl)
d1wxa9o

Małgorzata Rozenek, gdy była jeszcze w ciąży, snuła plany na temat tego, jak będzie wyglądać jej życie po narodzinach trzeciego dziecka. Od początku wiedziała, że skorzysta z przysługującego jej urlopu macierzyńskiego. Nie chciała od razu wracać do pracy. Była pewna, że pierwsze miesiące po porodzie spędzi z synem w domu. Podkreślała też, że jej marzeniem byłaby... chwilowa ucieczka z Polski. Wszystko po to, by poczuć się anonimowo i w spokoju cieszyć się rodzicielstwem.

- Chcieliśmy wynająć dom we Francji albo w Hiszpanii. Chcieliśmy tam być przez jakiś czas. Na pewno nie będę chciała wrócić do pracy szybko. Wiesz, my się długo naczekaliśmy na tego małego - mówiła niedawno za kulisami sesji do "Vivy!".

d1wxa9o

Niestety, pandemia koronawirusa mocno pokrzyżowała te plany. Rozenek musiała odwołać wyjazd i znaleźć przytulną kryjówkę w Polsce - co, jak się okazało, też nie jest problemem.

- Na pewno się odizolujemy. Mamy już plan gdzie, ale to będzie w Polsce. Wybierzemy się do miejsca, gdzie Małgosia będzie mogła odpocząć, dojść do siebie. Gdzie będzie dużo zieleni, nasze psy będą biegały, dzieciaki będą się bawiły - cytuje słowa Radosława Majdana "Super Express".

Jak ostatnio informowaliśmy, że małżonkowie najprawdopodobniej zdecydują się na wyjazd do rodzinnego domu Rozenek, 100 kilometrów od Warszawy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1wxa9o

Podziel się opinią

Share
d1wxa9o
d1wxa9o