Trwa ładowanie...

Małgorzata Rozenek urodziła!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w końcu doczekali się potomstwa. Na świat przyszedł upragniony syn. Małżonkowie zdradzili, że ich pociecha otrzymała imię Henryk.

Małgorzata Rozenek urodziła!Źródło: ONS.pl
d3ymd9d
d3ymd9d

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spełnili swoje marzenie i zostali rodzicami! Dla piłkarza jest to pierwszy raz. Choć był już żonaty dwa razy, żadna z jego poprzednich żon nie urodziła mu dziecka. Za to wspólnie z obecną żoną wychowuje jej dwóch synów z poprzedniego małżeństwa: Stanisława i Tadeusza.

Na to maleństwo małżonkowie czekali od lat. Ich starania przez długi czas kończyły się niepowodzeniem. Dopiero dzięki in vitro Rozenek udało się zajść w ciążę. Chcąc szerzyć wiedzę na temat tej metody, gwiazda TVN zdecydowała się nawet wydać książkę "In vitro. Rozmowy intymne".

Zobacz także: Rozenek i Majdan żałują, że nie poznali się wcześniej. Marzą o dużej rodzinie

Jakiś czas temu para martwiła się, że z powodu pandemii koronawirusa Radosław nie będzie mógł być obecny na sali podczas porodu. Na szczęście obostrzenia zostały złagodzone przez rząd, zanim do niego doszło.

d3ymd9d

"No i po co te nerwy, Pysiuniu? Mówiłem, ze rodzimy razem" - napisał wówczas uradowany Majdan na Instagramie.

Od kilku miesięcy było wiadomo, że dziecko urodzi się nie naturalnie, a przez cesarskie cięcie. Choć akcja porodowa za każdym razem przebiega inaczej i może zacząć się wcześniej, niż zakłada termin porodu, u Rozenek wszystko przebiegło perfekcyjnie.

Serdecznie gratulujemy!

d3ymd9d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ymd9d