Trwa ładowanie...
d1wviku

Małgorzata Rozenek i jej leniwa kwarantanna. Wyjechała na odludzie w obawie przed koronawirusem

Małgorzata Rozenek już kilka dni temu mówiła, że ma zamiar uciec od ludzi w ustronne miejsce. Teraz, gdy wyjechała za miasto, jej kwarantanna przebiega wyjątkowo leniwie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek "ukryła się" przed koronawirusem
Małgorzata Rozenek "ukryła się" przed koronawirusem (ONS.pl)
d1wviku

Małgorzata Rozenek 12 marca pisała na swoim instagramowym profilu: " (...) ja i chłopcy zamykamy się w domu. Może później wyjedziemy na wieś, żeby jeszcze bardziej odizolować się od dużych skupisk ludzkich". Jak obiecała, tak zrobiła. Podczas kwarantanny odpoczywa, zrezygnowała ze strojenia się. Cieszy się wolnym czasem w otoczeniu najbliższych. W trzecim dniu kwarantanny gwiazda telewizji dawała znać, że izolacja absolutnie jej nie przeszkadza. Ale to było niemal tydzień temu.

Jak się okazuje, Rozenek wciąż z radością relaksuje się na mazurskiej wsi niedaleko Ostródy. Razem z mężem, dziećmi i psami przebywa w wynajmowanym domu, którego wnętrze prezentuje się luksusowo. Nie ma mowy o ciasnocie, są za to urocze meble i dodatki. A do tego wspaniałe widoki. Nic dziwnego, że Perfekcyjna Pani Domu ani myśli wracać do Warszawy.

"Zupełnie nie wiem, jak się ze wszystkim wyrobię? Leżenie w łóżku do południa, kawa, gotowanie obiadu, potem jedzenie obiadu, gry i zabawy, potem może przejrzenie lekcji z chłopcami, może jakiś spacer (jesteśmy na totalnym odludziu), a psy muszą wyjść, potem znowu leżenie. Jak żyć?! U was podobnie?" - napisała Rozenek, publikując ujęcie z sypialni. Widać na nim przyszłą mamę, Majdana i trzy psy małżonków. Były piłkarz ogląda coś na tablecie, jego partnerka odpoczywa. Jest błogo.

d1wviku

Blanka Lipińska: Nigdy nie będę matką

Aż trudno uwierzyć, że ta izolacja wynika nie ze zwyczajnej chęci odpoczynku, a ze strachu przed zarażeniem koronawirusem, który rozpanoszył się na świecie. Rozenek jest już w zaawansowanej ciąży, więc dla własnego dobra musiała poddać się odosobnieniu. Urodzi za około 2 miesiące.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d1wviku

Podziel się opinią

Share

d1wviku

d1wviku