Trwa ładowanie...

Małgorzata Rozenek-Majdan dementuje plotki o surogatce

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie mówi o swojej ciąży. Gwiazda nie boi się odpowiadać na trudne pytania. Teraz stawiła czoła plotkom o rzekomym korzystaniu z usług surogatki.

Share
Małgorzata Rozenek-Majdan dementuje plotki o surogatceŹródło: East News, fot: East News
d2fh39l

Małgorzata Rozenek-Majdan przez długi czas starała się zajść w ciążę przy pomocy in vitro. Chcąc szerzyć wiedzę na temat tej metody, gwiazda TVN zdecydywała się nawet wydać książkę "In vitro. Rozmowy intymne". Kilka miesięcy temu udało się! "Perfekcyjna pani domu" pochwaliła się wówczas radosną nowiną w mediach.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Julia Kamińska: Nie marzę o ślubie!

I choć wydawało się, że w temacie ciąży zarówno Małgorzata, jak i jej mąż Radosław Majdan powiedzieli już wszystko, to nie brakuje kolejnych plotek.

d2fh39l

Fala spekulacji o rzekomym skorzystaniu z usług surogatki wylała się po jednym z ostatnich zdjęć, jakie Małgorzata Rozenek opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

Gwiazda pozuje na nim w dość obszernej bluzie, która zakryła ciążowy brzuszek:

Fakt ten był zapalnikiem do spekulacji. W najnowszym wywiadzie "online", którego małżeństwo udzieliło Piotrowi Grabarczykowi, Małgorzata Rozenek wyznała, że nie ukrywałaby, gdyby faktycznie korzystała z usług surogatki.

d2fh39l

- Tak, dzisiaj założyłam brzuch. Pomagał mi mąż zapiąć. Jest pewna grupa społeczeństwa, która jest zwolennikiem spiskowych teorii dziejów. I pewne proste rzeczy są dla nich za proste. Bo w Polsce myśli się tak, że jeżeli ciąża, to trzeba się naprawdę bardzo bardzo uspokoić. A jak ktoś jest aktywny zawodowo, to wzbudza jakieś takie niezdrowe emocje.W niektórych krajach instytucja surogatki jest zalegalizowana i prawdopodobnie gdyby było tak w Polsce, że musiałabym skorzystać z takiej pomocy, to przyrzekam, że mówiłabym o tym głośno - powiedziała celebrytka.

Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek-Majdan ma dwoje dzieci z poprzedniego małżeństwa – 13-letniego Stasia i 9-letniego Tadzia, którzy także przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. Kuracja podjęta przez lekarzy jakiś czas temu, ponownie przyniosła efekt, a Małgorzata i Radosław Majdan zostaną wkrótce rodzicami. Za kilka miesięcy powitają na świecie owoc swojej miłości.

d2fh39l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fh39l