Trwa ładowanie...

Małgorzata Rozenek nie zamierza być jak Anna Lewandowska. "Będę długo dochodziła do siebie"

Małgorzata Rozenek i Anna Lewandowska już wkrótce kolejny raz zostaną mamami. Obie w ciąży wyglądają świetnie i promują zdrowy styl życia. Rozenek nie łudzi się jednak, że wróci do formy po porodzie tak szybko jak trenerka.

Małgorzata Rozenek nie zamierza być jak Anna Lewandowska. "Będę długo dochodziła do siebie"Źródło: East News
d2xux5x
d2xux5x

Małgorzata Rozenek wiosną urodzi swoje trzecie dziecko, a pierwsze ze związku z Radosławem Majdanem. Mniej więcej w tym samym czasie na świat przyjdzie drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich. Obie panie chętnie pokazują się z zaokrąglonymi brzuszkami i zachęcają do zdrowego trybu życia, choć w nieco innym wymiarze.

Lewandowska nawet w ósmy miesiącu ciąży ćwiczy i gdyby nie powiększający się brzuszek, nikt nie posądziłby jej o ciążę. Rozenek, która długo starała się o dziecko metodą in vitro, jest w nieco innej sytuacji. Z jednej strony podziwia Annę, ale wie, że sama nie ma możliwości być w tak doskonałej formie jak koleżanka.

- Ania jest jedną z tych mam, które dwa tygodnie po porodzie będą się mogły pochwalić prawie płaskim brzuchem. U mnie, jeśli będzie jak przy poprzednich ciążach, to będę bardzo długo dochodziła do siebie. Pierwsze zadowalające efekty widziałam po 6 miesiącach, a dopiero rok po urodzeniu dziecka mogłam powiedzieć, że wróciłam do formy - wyznała w rozmowie z dziennikarzem "Faktu".

d2xux5x

Rozenek podkreśla, że należy zdrowo jeść i dbać o siebie, ale również dać sobie czas i nie przejmować się nadprogramowymi kilogramami.

- Ciąża trwa 9 miesięcy i ten czas dochodzenia fizjologicznego do stanu sprzed też powinien tyle trwać - dodała.

d2xux5x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xux5x