Trwa ładowanie...

Małgorzata Rozenek po "Nic się nie stało". Radosław Majdan zamieścił oświadczenie

Po emisji filmu "Nic się nie stało" w TVP1 odbyła się debata na żywo, w której twórca dokumentu wymienił nazwiska kilku celebrytów. Sylwester Latkowski wywołał do tablicy m.in. męża Małgorzaty Rozenek, który rzekomo wiedział o wykorzystywaniu nieletnich w sopockim klubie Zatoka Sztuki.

Małgorzata Rozenek po "Nic się nie stało". Radosław Majdan zamieścił oświadczenieŹródło: ONS.pl
dw9ex4l
dw9ex4l

Film dokumentalny "Nic się nie stało" miał opowiadać o pedofilii w świecie celebrytów. Sylwester Latkowski opowiedział w nim o głośnej sprawie "Krystka" i 14-latki, która popełniła samobójstwo, ale nie przedstawił żadnych dowodów, że znani i lubiani wiedzieli o wykorzystywaniu nieletnich dziewczyn w sopockich klubach. Dopiero po filmie, kiedy Latkowski wystąpił na żywo w studyjnej debacie, padły ostre oskarżenia i sugestie.

Zobacz: "Zabawa w chowanego". Co z komisją ds. walki z pedofilią? "To nie jest kwestia złej woli"

- Borys (Szyc - przyp.red), może czas nie tłumaczyć się tak, jak mi się tłumaczyłeś, że byłeś pijany, że ćpałeś. Chcę żebyś powiedział opinii publicznej, czego byłeś świadkiem. Co robiłeś, a czego nie? Jesteś dobrym aktorem. Grasz na wrażliwych strunach. Czas żebyś powiedział prawdę. Ta sama prośba do Majdana, Wojewódzkiego, do tych dziewczyn i pań, które mignęły w filmie. Co tam się działo? – zapytał Latkowski.

Na odpowiedź Radosława Majdana nie trzeba było długo czekać. Celebryta wystosował oficjalne oświadczenie, w którym odciął się od całej sprawy. Wyznał, że "nie był bywalcem" Zatoki Sztuki, a w tzw. "rufie" (The Roof na dachu Zatoki Sztuki), gdzie miało dochodzić do czynów pedofilskich, nigdy nie był.

dw9ex4l

Oświadczenie Majdana powtórzyła na swoim profilu na Instagramie Małgorzata Rozenek.

"Brawo, Pani Małgosiu. Problem pedofilii w naszym kraju sprowadziła Pani do problemu czy padło, czy nie padło nazwisko Pani męża w telewizji" – napisała jedna z fanek w komentarzu.

"Moje stanowisko w sprawie pedofili jest oczywiste, jak każdej normalnej osoby w tym kraju. NIE DLA PEDOFILII I INNYM PRZESTĘPSTWOM SEKSUALNYM. ale ważne jest dla nas też to żeby sprostować te nieprawdziwe informacje. Dziwi to Panią?" – odpowiedziała Rozenek.

"Nazwisko Radzia padło raz i jak zakładamy, w wyniku pomyłki. Co zamierzamy dowieść" – dodała żona Majdana.

dw9ex4l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
dw9ex4l