Trwa ładowanie...

Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek. W końcu widać krągłości

Anna Lewandowska przestała już ukrywać ciążowe krągłości. Na ostatnim zdjęciu z siłowni dokładnie widać rosnący z dnia na dzień brzuszek. Trzeba przyznać, że przyszła mama wygląda kwitnąco!

Share
Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek. W końcu widać krągłości
Źródło: ONS.pl
d26hsxl

Anna Lewandowska już za kilka miesięcy po raz drugi zostanie mamą. Nie zamierza jednak, tak jak w przypadku ciąży z Klarą, rezygnować z aktywności fizycznej. Wprost przeciwnie. Trenerka ma jeszcze więcej energii, którą pożytkuje nie tylko na ćwiczenia i treningi, ale też na spotkania z fanami oraz wyjścia na czerwone dywany.

ZOBACZ WIDEO: Anna Lewandowska radzi kobietom, z czego powinny zrezygnować w ciąży

Sportsmenka na każdym kroku udowadnia, że ciąża nie jest chorobą i jeśli tylko nie ma lekarskich przeciwwskazań, należy się dużo ruszać. W myśl tej zasady Lewandowska pokazała ostatnio na swoim profilu na Instagramie, że nie unika wizyt na siłowni. Nikt jednak nie zwrócił uwagi na to, jak ćwiczy trenerka. Wszyscy patrzyli tylko na jedno - widoczny już brzuszek.

d26hsxl

"Jaki piękny brzusio", "Wygląda pani przepięknie", "Cudownie rysuje się brzuszek", "Sylwetka kobiety w ciąży takiej jak u pani - marzenie" - fani zasypali Lewandowską komplementami, pod którymi i my się podpisujemy.

d26hsxl

Podziel się opinią

Share
d26hsxl
d26hsxl