Trwa ładowanie...

Margaret odwołuje występ podczas sylwestra TVP! Internauci są zawiedzeni

Tegoroczny sylwester TVP odbędzie się w Zakopanem. Ze względu na problemy zdrowotne Margaret będzie zmuszona odwołać swój występ.

Margaret odwołuje występ podczas sylwestra TVP! Internauci są zawiedzeniŹródło: ONS.pl
dfz47k1
dfz47k1

Margaret odwołuje swój kolejny występ. Tym razem wokalistka ogłosiła, że nie zagra podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką.

– Pani Małgorzata Jamroży odwołała swój udział w koncercie Sylwestrowym ze względów zdrowotnych o czym poinformowała na miesiąc przed realizacją - mówi w rozmowie z Pudelkiem rzecznik TVP.

Należy przypomnieć, że Margaret miała bardzo intensywny rok. Wokalista wydała nowy album "Gaja Hornby", a także podjęła się roli trenera w "The Voice of Poland". Natłok pracy przyczynił się do tego, że gwiazda podupadła na zdrowiu. Ogłosiła również, że rezygnuje z międzynarodowego kontraktu z Warner Music.
Margaret wydała oświadczenie za pośrednictwem mediów społecznościowych, w którym informuje, że zdecydowała się na radykalne zmiany w swoim życiu.

"Elko. Tu Gaja. Dziękuje Wam za dotychczasowe wsparcie wyrażane na koncertach i w pozytywnych komentarzach do muzyki z mojej ostatniej płyty. Przyszedł moment, kiedy muszę Wam coś opowiedzieć. Mój ostatni album Gaja Hornby jest wyjątkowy także z powodów, o których do tej pory nie mówiłam. To płyta, która zamyka dla mnie pewien okres w życiu, który wiąże się to z wieloma zmianami na wielu płaszczyznach" - napisała.

dfz47k1

"Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia, niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na 2020, a przede wszystkim dbania o równowagę fizyczną i duchową. Obiecuję wrócić, jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę. Trzymajcie się ciepło. Wasza Gaja" - dodała.

dfz47k1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfz47k1