Trwa ładowanie...

Margaret kończy karierę muzyczną? Odważna decyzja wokalistki!

Margaret prawdopodobnie zakończy międzynarodową karierę. Gwiazda zamierza zrobić przerwę od muzyki i mediów społecznościowych.

Margaret kończy karierę muzyczną? Odważna decyzja wokalistki!Źródło: ONS.pl
d2u5z02
d2u5z02

W tym roku Margaret nie mogła narzekać na nudę. Wokalista wydała nowy album "Gaja Hornby", a także podjęła się roli trenera w "The Voice of Poland". Natłok pracy przyczynił się do tego, że gwiazda podupadła na zdrowiu. Ogłosiła również, że rezygnuje z międzynarodowego kontraktu z Warner Music.

Margaret wydała oświadczenie za pośrednictwem mediów społecznościowych, w którym informuje, że zdecydowała się na radykalne zmiany w swoim życiu.

"Elko. Tu Gaja. Dziękuje Wam za dotychczasowe wsparcie wyrażane na koncertach i w pozytywnych komentarzach do muzyki z mojej ostatniej płyty. Przyszedł moment, kiedy muszę Wam coś opowiedzieć. Mój ostatni album Gaja Hornby jest wyjątkowy także z powodów, o których do tej pory nie mówiłam. To płyta, która zamyka dla mnie pewien okres w życiu, który wiąże się to z wieloma zmianami na wielu płaszczyznach" - napisała.

Priorytetem jest teraz jej zdrowie, z tego powodu musi zawiesić karierę muzyczną na pewien czas.

d2u5z02

"Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia, niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na 2020, a przede wszystkim dbania o równowagę fizyczną i duchową. Obiecuję wrócić, jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę. Trzymajcie się ciepło. Wasza Gaja" - czytamy.

Życzymy zatem jak najszybszego powrotu do zdrowia!

ZOBACZ TAKŻE: Margaret: "Na początku kariery można zwariować"

d2u5z02
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u5z02