Trwa ładowanie...
d4765vu

Maria Sadowska opublikowała wzruszający post. "To był dla mnie bardzo ciężki rok"

Maria Sadowska ma za sobą bardzo trudny okres. Oskarżenia pod adresem ojca o molestowanie, a potem śmierć przyjaciela Piotra Woźniaka-Staraka mocno dały jej w kość. Artystka opublikowała poruszający post.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maria Sadowska przeszła trudny okres
Maria Sadowska przeszła trudny okres (AKPA)
d4765vu

Maria Sadowska przechodziła ostatnio przez piekło. Najpierw wybuchł potężny skandal z Krzysztofem Sadowskim, jej tatą. Znany muzyk i kompozytor jest oskarżany o molestowanie nieletnich. Sadowska musiała zmierzyć się z internetowym hejtem, który skupił się na niej. A później zmarł jej przyjaciel Piotr Woźniak-Starak, z którym współpracowała przy filmie "Sztuka kochania".

Teraz reżyserka opublikowała post, w którym odniosła się do trudnego okresu, przez który przeszła:

"To był dla mnie bardzo ciężki rok, choć wiadomo, że dla was starałam się trzymać gardę; a zresztą tym co boli, rzadko dzielimy się na insta... choć tak naprawdę lepiej dzielić się chwilami szczęścia - nawet jeśli to tylko ułamek naszej rzeczywistości".

d4765vu

Ale Sadowska nie traci nadziei: "Nowy rok to nowa nadzieja, nowe rozdanie i nowe siły do walki. Na szczęście dla mnie rozpoczął się wspaniale śpiewaniem, tańcem i kręceniem w głowie nowego filmu "Dziewczyny z Dubaju". I choć świat płonie, nie poddamy się tak łatwo".

Fani wspierają reżyserkę:
"Spokoju życzę w tym roku",
"Trzymam kciuki",
"Musi być lepiej".

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Dagmara Kaźmierska "Królowa życia": Kiedyś byłam sprzątaczką

d4765vu

Podziel się opinią

Share
d4765vu
d4765vu