Trwa ładowanie...

Maria Sadowska opublikowała wzruszający post. "To był dla mnie bardzo ciężki rok"

Maria Sadowska ma za sobą bardzo trudny okres. Oskarżenia pod adresem ojca o molestowanie, a potem śmierć przyjaciela Piotra Woźniaka-Staraka mocno dały jej w kość. Artystka opublikowała poruszający post.

Maria Sadowska opublikowała wzruszający post. "To był dla mnie bardzo ciężki rok"Źródło: AKPA
d19dnki

Maria Sadowska przechodziła ostatnio przez piekło. Najpierw wybuchł potężny skandal z Krzysztofem Sadowskim, jej tatą. Znany muzyk i kompozytor jest oskarżany o molestowanie nieletnich. Sadowska musiała zmierzyć się z internetowym hejtem, który skupił się na niej. A później zmarł jej przyjaciel Piotr Woźniak-Starak, z którym współpracowała przy filmie "Sztuka kochania".

Teraz reżyserka opublikowała post, w którym odniosła się do trudnego okresu, przez który przeszła:

"To był dla mnie bardzo ciężki rok, choć wiadomo, że dla was starałam się trzymać gardę; a zresztą tym co boli, rzadko dzielimy się na insta... choć tak naprawdę lepiej dzielić się chwilami szczęścia - nawet jeśli to tylko ułamek naszej rzeczywistości".

d19dnki

Ale Sadowska nie traci nadziei: "Nowy rok to nowa nadzieja, nowe rozdanie i nowe siły do walki. Na szczęście dla mnie rozpoczął się wspaniale śpiewaniem, tańcem i kręceniem w głowie nowego filmu "Dziewczyny z Dubaju". I choć świat płonie, nie poddamy się tak łatwo".

Fani wspierają reżyserkę:
"Spokoju życzę w tym roku",
"Trzymam kciuki",
"Musi być lepiej".

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Dagmara Kaźmierska "Królowa życia": Kiedyś byłam sprzątaczką

d19dnki
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19dnki