Trwa ładowanie...
da2kjgh

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny wybudują w Polsce dom! Gdzie?

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny planują życiową rewolucję. Staje się coraz bardziej pewne, że już wkrótce czas w roku będą dzielić między domy we Włoszech i w Zakopanem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny wybudują dom w Zakopanem
Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny wybudują dom w Zakopanem (East News, Fot: East News)
da2kjgh

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojtek Szczęsny obecnie mieszkają we Włoszech. W Turynie znajduje się klub, w którym gra piłkarz. Teraz para przymierza się do zakupu posiadłości w Polsce. Czy nas stałe wrócą do kraju?

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Dagmara Kaźmierska "Królowa życia": Kiedyś byłam sprzątaczką

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojtek Szczęsny wylicytowali na aukcji Allegro projekt domu za 40 tys. zł. na rzecz WOŚP. Postanowili spełnić swoje marzenie i zacząć uwijać swoje gniazdko na południu Polski.

da2kjgh

"Dla mnie i Mariny to najlepiej wydane pieniążki" - mówił ostatnio Wojciech Szczęsny.

Jak przypomina "Flesz", około rok temu sieć obiegły zdjęcia, jak para oglądała działki pod budowę domu w okolicach Zakopanego. Ponoć najbardziej spodobała im się okolica w rejonie Walkoszy na Olczy.

Póki co nie wiadomo jednak, gdzie zdecydują się postawić góralską willę. Za jej projekt odpowiada krakowska pracownia Karpiel Steindel Architektura.

- Będzie to indywidualny projekt dopasowany do ich potrze, na pięknej widokowo działce - powiedział "Fleszowi" Jan Karpiel Bułecka, współwłaściciel pracowni.

da2kjgh

Przez ostatnie lata Marina i Wojciech zimowe wakacje spędzali we włoskich i francuskich Alpach. Teraz będą mogli ładować baterię w ojczyźnie.

Przypomnijmy, że ostatnio Wojciech Szczęsny, który jest bramkarzem klubu piłkarskiego Juventus, dostał podwyżkę i teraz ma zarabiać 7 mln euro za sezon. Małżeństwo nie będzie musiało zatem oszczędzać na wykończeniu zakopiańskiej posiadłości.

da2kjgh

Podziel się opinią

Share

da2kjgh

da2kjgh