Trwa ładowanie...
d4lcttn

Marina Łuczenko-Szczęsna z dzieckiem. Liam rośnie jak na drożdżach

Marina Łuczenko-Szczęsna spędza bardzo dużo czasu z dzieckiem. Zabawa z synem Liamem sprawia jej dużo frajdy i odcina od zgiełku związanego z wyborami do parlamentu, co widać na najnowszym jej zdjęciu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marina Łuczenko-Szczęsna nie poszła na wybory
Marina Łuczenko-Szczęsna nie poszła na wybory (ONS.pl)
d4lcttn

Marina Łuczenko-Szczęsna w ostatnich dniach jeszcze bardziej mogła się poświęcić dziecku, ponieważ jej mąż Wojciech Szczęsny grał w meczach reprezentacji Polski z Łotwą i Macedonią Północną i wywalczył z drużyną awans na EURO 2020.

Na najnowszym zdjęciu, które Marina wrzuciła na Instagrama, widać, jak dużo frajdy sprawia artystce zabawa z synem Liamem na placu zabaw i jak bardzo go kocha. Trzeba też przyznać, że chłopiec nie jest mały jak na swój wiek. Przypomnijmy, że Liam ma prawie rok i 4 miesiące.

Chłopiec był ubrany w błękitną bluzę i dresy w biało-brązowe poziome pasy. Marina go przytulała i dawała buziaka.

d4lcttn

ZOBACZ TEŻ: Marina: "Nie jestem osobą, która wzbudza kontrowersje"

Zapewne dzięki spędzaniu czasu z synem może odciąć się od nawału wiadomości związanych w wyborami parlamentarnymi w Polsce, w których nie wzięła udziału. Marina powiedziała, że nie będzie oddawać na nikogo głosu, bo nie interesuje się polityką. Do dziś nie odniosła się do wypowiedzi i krytycznych komentarzy w jej stronę.

Post Mariny na Instagramie komentowało wiele osób, w tym koleżanki ze świata show-biznesu - Natalia Siwiec, Joanna Opozda i Patrycja Kazadi.

d4lcttn

Podziel się opinią

Share

d4lcttn

d4lcttn