Trwa ładowanie...
d43rpiu

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny świętują czwartą rocznicę ślubu

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny są już małżeństwem z czteroletnim stażem. Para podzieliła się romantycznymi wspomnieniami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny świętują czwartą rocznicę ślubu
Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny świętują czwartą rocznicę ślubu (Instagram.com)
d43rpiu

Marina Łuczenko-Szczęsna od 7 lat jest związana ze znanym bramkarzem. Obecnie małżeństwo wraz z niespełna 2-letnim synem Liamem mieszka we włoskim Turynie. Do niedawna celebrycka para miała jeszcze duże powody do zmartwień, gdyż jeden zawodników Juventusu Turyn został zarażony koronawirusem, przez co wszyscy pozostali członkowie drużyny, w tym Wojciech Szczęsny, musieli pozostać w kwarantannie z dala od swoich rodzin.

ZOBACZ TAKŻE: Marina pracuje nad nowym singlem

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny pobrali się cztery lata temu niedaleko Aten, w jednej z podmiejskich dzielnic, Vouliagmeni. Uroczystość była niezwykle piękna i bardzo bajkowy. Wokalistka często wspomina ten moment z ogromnym wzruszeniem i chętnie wraca do niego w mediach społecznościowych. Tym razem miała jednak naprawdę wyjątkowy powód. Małżeństwo opublikowało na swoich mediach społecznościowych zdjęcia z ceremonii ślubnej, a Wojciech zamieścił dodatkowo romantyczny wpis.

d43rpiu

"4 lata temu ożeniłem się z moją najlepszą przyjaciółką i najpiękniejszą kobietą na ziemi, Mariną. Odtąd każdy dzień jest jak sen!" - napisał bramkarz.

d43rpiu

Podziel się opinią

Share

d43rpiu

d43rpiu