Trwa ładowanie...
d2azm4b

Marina nagrywa filmiki za kółkiem. Fanka mówi wprost: To dla mnie niezrozumiałe

Marina jest coraz aktywniejsza w mediach społecznościowych. Na swoim instagramowym profilu często publikuje nagrania. Ostatnio, jak śpiewa podczas jazdy samochodem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marina odpowiedziała fance na Instagramie
Marina odpowiedziała fance na Instagramie (Instagram.com)
d2azm4b

Na Instagramie Marina zgromadziła wierne grono fanek, które jej kibicują i ją wspierają. Często pod postami wokalistki pojawiają się komplementy od obserwatorek. To chyba przekonało gwiazdę, aby być jeszcze aktywniejszą w sieci. Od tygodni Marina nagrywa na InstaStory, jak śpiewa do kamerki telefonu. Jedna z fanek zapytała o cel takich nagrań. Poza tym zauważyła również, że wokalistka zawsze nagrywa wtedy, gdy prowadzi, a jest to przecież bardzo niebezpieczne.

ZOBACZ: Marina Szczęsna próbuje śpiewać, robiąc selfie

"Jest pani taką piękną i utalentowaną kobietą, ale kręcenie filmików za kierownicą jest dla mnie niezrozumiale!" - brzmi komentarz.

d2azm4b

Marina oczywiście natychmiast odpowiedziała na zarzuty pod postem.

"Nie trzymam telefonu w ręku i nie korzystam z niego w czasie jazdy. Włączam nagrywanie, zanim ruszę, ekran mam w kierunku jazdy. Już większym zagrożeniem jest rozmowa z pasażerem obok, kiedy odwracamy głowę w bok" - napisała wokalistka.

Przeczytaj: Marina obejmuje się ze Szczęsnym na jachcie. Pokazała romantyczne zdjęcie

Łuczenko zapomniała chyba już, jak bardzo się wczuwa na tych nagraniach. Jej kontrargument brzmi dość absurdalnie w obliczu tego, że śpiewając do telefonu, odwraca głowę z emocji, przymyka oczy i gestykuluje. Gwałtowne zachowania za kierownicą mogą mieć fatalne skutki.

d2azm4b

Radzimy Marinie nagrywać swoje śpiewanie w domu albo w innych okolicznościach niż jazda samochodem.

d2azm4b

Podziel się opinią

Share
d2azm4b
d2azm4b