Trwa ładowanie...
d1b0rpa

Marina świętuje pierwszy Dzień Matki. Prezent, jaki dostała zwala z nóg

Synek Liam i Wojciech Szczęsny zaskoczyli Marinę w Dzień Mamy. Wokalistka nagrała wideo, na którym pokazała 1000 róż i uroczy liścik.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marina Łuczenko pochwaliła się prezentem na Dzień Mamy
Marina Łuczenko pochwaliła się prezentem na Dzień Mamy (Instagram.com)
d1b0rpa

Marina Łuczenko świętuje swój pierwszy Dzień Mamy. Artystka urodziła małego Liama na początku lipca 2018 r. Wokalistka nie ukrywa, że macierzyństwo jest dla niej wielkim wyzwaniem. Bywają trudne momenty, ale synek daje jej ogromne poczucie szczęścia.

W 2019 r. Marina po raz pierwszy obchodzi Dzień Mamy ze swoim synkiem. Z tej okazji otrzymała naprawdę wyjątkowy prezent, którym pochwaliła się na Instagramie.

ZOBACZ: Marina Szczęsna próbuje śpiewać, robiąc selfie

Piosenkarka nagrała filmik, w którym poinformowała, że po przebudzeniu w windzie czekało na nią aż 1000 czerwonych róż. Do tego był dołączony liścik z uroczymi życzeniami.

d1b0rpa

- Mamusiu dziękuję ci za twoją miłość. Jesteś najwspanialszą mamą na świecie. Wszystkiego dobrego z okazji twojego pierwszego dnia matki. Kocham cię, twój Liam - przeczytała Marina.

Niespodzianka, którą Wojciech Szczęsny i Liam zrobili Marinie jest naprawdę imponująca i każda kobieta ucieszyłaby się z takiej pobudki.

Marina Łuczenko w czasie ciąży niewiele mówiła na ten temat. Po porodzie postanowiła dzielić się z fankami różnymi ciekawostkami dotyczącymi jej synka. Czasem radzi się też bardziej doświadczonych obserwatorek. Wciąż jednak nie pokazuje twarzy Liama, aby chronić jego prywatność.

   Instagram.com
(Instagram.com)
d1b0rpa

Podziel się opinią

Share
d1b0rpa
d1b0rpa