Trwa ładowanie...
d13dol0

Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu

Marta Żmuda Trzebiatowska podzieliła się z fanami zdjęciem bez makijażu. Dodała kilka ciepłych słów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Żmuda Trzebiatowska o swoich kompleksach
Marta Żmuda Trzebiatowska o swoich kompleksach (AKPA)
d13dol0

Marta Żmuda Trzebiatowska dała się poznać szerszej publiczności w latach 2007-2008, kiedy grała w serialu Patryka Vegi "Twarzą w twarz". Ale to rola w filmie "Nie kłam, kochanie", przyniosła jej ogromną popularność. Choć dziś media nie rozpisują się o niej tak, jak na początku jej kariery, aktorka ma spore grono fanów, którzy obserwują ją w mediach społecznościowych.

Żmuda Trzebiatowska dzieli się na Instagramie wspomnieniami i informacjami z życia prywatnego. To tam potwierdziła swoją drugą ciążę.

Aktorka jest w związku małżeńskim z o 5 lat młodszym Kamilem Kulą. Wzięli ślub w 2015 r., a poznali się niewiele wcześniej w jednym z warszawskich teatrów. W 2017 r. powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. W przyszłym roku ich rodzina się powiększy.

d13dol0

Zobacz także: Żmuda Trzebiatowska ocenia książkę Wojewódzkiego: "Zamierzchłe czasy"

Żmuda Trzebiatowska postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem bez makijażu. Napisała przy okazji, że w końcu poradziła sobie ze swoimi kompleksami, a pomogły jej w tym małżeństwo i macierzyństwo:

"Lubię siebie, ale moja droga do samoakceptacji była długa i trudna. Musiałam spotkać się sama ze sobą i przerobić pewne tematy, oswoić kompleksy, popracować nad samooceną. To nie było łatwe, bo uciekałam przed tym spotkaniem, zagłuszając swój wewnętrzny "krzyk o pomoc". Uciekałam głównie w pracę i mówiłam sobie, że "dobrze jest jak jest". Dziś przytulam tamtą siebie, tamtą dziewczynę i myślę sobie, że cudownie jest być kobietą... Nigdy nie czułam się lepiej sama ze sobą jak teraz. Nie wiem czy to małżeństwo, macierzyństwo, czy spełnienie zawodowe daje mi taką cudowną równowagę... ale na pewno warto stanąć w prawdzie przed samą sobą, warto jest być ze sobą szczerą i być dla siebie łagodną" – napisała.

Wpis poruszył fanki, które komentowały:

"To jest dla mnie wielkie zdziwienie, że tak przepiękna kobieta miała kiedykolwiek jakiekolwiek kompleksy",
"Pani i kompleksy? Aż dziw",
"Rzadko która kobieta nie boi się uzewnętrzniać siebie, by również wesprzeć tym inne kobiety".

d13dol0

Podziel się opinią

Share
d13dol0
d13dol0