Trwa ładowanie...

Marta Żmuda Trzebiatowska potwierdza ciążę. Dodała post

Marta Żmuda Trzebiatowska dodała wzruszający post na Instagramie. Pokazała też zdjęcie z mężem, Kamilem Kulą.

Marta Żmuda Trzebiatowska potwierdza ciążę. Dodała postŹródło: ONS.pl
dwtlm07

Jako pierwsi podawaliśmy informację o tym, że Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula spodziewają się drugiego dziecka. Aktorka sama postanowiła zabrać głos i odniosła się do medialnych doniesień.

- Kochani, wiecie że nie mam w zwyczaju komentowania plotek, ani opowiadania o swoim życiu prywatnym i intymnych sprawach. Nie dlatego, że chce robić z tego „wielką tajemnice”, ale dlatego że chce zachować jakiś kawałek życia tylko dla siebie, żeby dać poczucie intymności i zapewnić anonimowość tym, którzy mają do tego prawo. Cieszę się i dziękuję, że to rozumiecie i szanujecie - zaczęła swój post na Instagramie.

ZOBACZ: Żmuda Trzebiatowska ocenia książkę Wojewódzkiego: "Zamierzchłe czasy"

W dalszej części Marta Żmuda Trzebiatowska podziękowała za ciepłe słowa, które otrzymuje od fanów.

dwtlm07

- Nie sposób przejść jednak obojętnie obok tylu ciepłych słów i komentarzy, które kierujecie w naszą stronę. Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie przejawy sympatii w tym szczególnym momencie. Chcemy odesłać Wam równie dużo dobrej energii i ciepła - życząc spokojnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia!

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula w 2015 r. wzięli ślub. Poznali się niewiele wcześniej w jednym z warszawskich teatrów. W 2017 r. powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, synka Bruna. Przyszły rok będzie dla nich wyjątkowy, ponieważ ich rodzina się powiększy.

dwtlm07
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwtlm07