Trwa ładowanie...
d3cmf0s

Córka Matta Damona miała koronawirusa. Została pozostawiona sama sobie

Najstarsza córka Matta Damona, studiująca w Nowym Jorku, musiała zmierzyć się z koronawirusem. Nie miała w tym czasie wsparcia rodziny, która znajdowała się w Irlandii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Matt Damon ogłosił, że jego córka miała koronawirusa
Matt Damon ogłosił, że jego córka miała koronawirusa (Getty Images)
d3cmf0s

Koronawirus sieje coraz większe spustoszenie. Wzrasta liczba potwierdzonych przypadków zakażenia i ofiar śmiertelnych. Do tego grona można zaliczyć wielu celebrytów. Część z nich przypłaciła to życiem, niektórym udało się wyleczyć z choroby, a jeszcze inni nadal borykają się z tym problemem.

Problem koronawirusa dotyka nie tylko samych celebrytów, ale także ich najbliższych. Najstarsza córka Matta Damona walczyła z Covid-19, będąc całkowicie odciętą od pozostałych członków swojej rodziny. 20-letnia Alexia, która tak naprawdę jest pasierbicą aktora, córką jego żony z poprzedniego związku, na co dzień mieszka i studiuje w Nowym Jorku. Z kolei w czasie izolacji Matt Damon, jej mama i siostry przebywali w Irlandii, gdzie gwiazdor brał udział w zdjęciach do najnowszego filmu Ridleya Scotta "The Last Duel".

ZOBACZ TAKŻE: Koronawirus w Polsce. Prof. Marian Zembala: pokonamy pandemię na Śląsku

Damon opowiedział o chorobie córki, będąc gościem w audycji "Fully Charged" Grahama O’Toole’a i Nathana O’Reilly’ego.

d3cmf0s

- Nasza najstarsza córka aktualnie studiuje w Nowym Jorku. Złapała koronawirusa dość szybko wraz ze swoimi współlokatorami i przeszła tę chorobę dość gładko. Oczywiście dla mojej żony i jej matki tego typu sytuacja była bardzo przerażająca - wyznał aktor.

Rodzina aktora zamierza wrócić do Los Angeles, gdzie ma się ponownie spotkać z Alexią. Na ten moment nie wiadomo jednak, kiedy będą mogli opuścić Irlandię.

d3cmf0s

Podziel się opinią

Share

d3cmf0s

d3cmf0s