Trwa ładowanie...
d1rnmyd

Meghan i Harry zaczynają spłacać dom w Anglii. To majątek!

Gdy na początku roku uzgodniono, że Harry i Meghan opuszczą rodzinę królewską, od razu ustalono, że oddadzą pieniądze zainwestowane w remont i urządzenie ich domu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan i Harry właśnie obchodzą drugą rocznicę ślubu
Meghan i Harry właśnie obchodzą drugą rocznicę ślubu
d1rnmyd

Frogmore Cottage podarowała im Elżbieta II w prezencie ślubnym. Teraz, gdy mijają dwa lata od ślubu Meghan i Harry'ego, para mieszka z synkiem w Los Angeles. Zależy im jednak na tym, by mieszkać w tym domu, gdy tylko będą mogli przylecieć do Anglii.

Zatem nie dość, że oddadzą do budżetu państwa pieniądze, jakie wydali na urządzenie nieruchomości, to jeszcze będą płacić comiesięczny czynsz. O jakich kwotach mówimy? Według magazynu "People" chodzi o spłatę 3 milionów dolarów i comiesięczny przelew na 22 tysiące dolarów.

To miał być najpiękniejszy ślub. Dla Meghan złamano wiele zasad

d1rnmyd

Nieprzychylny parze magazyn "The Sun" podawał, że pokoik Archiego we Frogmore Cottage jest wymalowany wegańskimi, bezpiecznymi farbami, obwarowany kamerami i alarmami. Jego urządzenie wraz z umeblowaniem miało kosztować 25 tys. dolarów. Kolejne media podawały inne rewelacje na temat luksusów, które mieli sobie tam zapewnić. Jeśli kwota 3 milionów dolarów jest prawdziwa, to w plotkach o marmurach, dziełach sztuki i innych przepychach musi być ziarnko prawdy.

Meghan i Harry mają spłacić tę astronomiczną kwotę w ratach. Nie podano jednak ich wysokości.

d1rnmyd

Podziel się opinią

Share

d1rnmyd

d1rnmyd