Trwa ładowanie...
d1x4jmu

Megxit. Dawni znajomi księcia Harry'ego przewidywali taki koniec

Wielu wciąż zastanawia się, co jest prawdziwą przyczyną odseparowania księcia Harry’ego i księżnej Meghan od rodziny królewskiej. Do spekulacji dołączyli ich znajomi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Harry utracił wsparcie dawnych znajomych.
Książę Harry utracił wsparcie dawnych znajomych. (Getty Images)
d1x4jmu

Od ponad tygodnia wszyscy żyją podziałem w rodzinie Windsorów. Choć królowa Elżbieta II w stonowanym oświadczeniu zaakceptowała decyzję młodego pokolenia, jej słowa miały ukryty przekaz.

Media doszukują się prawdziwych przyczyn odejścia w cień książąt Sussexu. Znajomi pary, jak podaje magazyn People, twierdzą, że wpływ na tę decyzję miała "zła krew" w rodzinie królewskiej.

Zobacz: Prolog - Paweł Kapusta

Ponadto księżną Meghan przytłoczyła negatywna prasa. Ponoć uważa, że brytyjskie media są do niej uprzedzone ze względu na jej rasę.

d1x4jmu

Dawni koledzy księcia Harry’ego nie mają złudzeń. Księżna Meghan odseparowała go od znajomych. Jej zaborczość wzrosła w trakcie ciąży. Jak podaje “Daily mail” mężczyźni liczyli na to, że za jakiś czas ten stan się zmieni, a Harry powróci do kumpli. Tak się jednak nie stało.

- Większość z nich nie ma nawet jego numeru telefonu. Oni w pełni rozumieli sytuację, w której mężczyzna po ślubie często odsuwa się od swoich kumpli, ale wciąż jest między nimi sentymentalna więź. W końcu przez tak długi czas byli ze sobą bardzo blisko - zdradził anonimowy informator.

Jeden z przyjaciół Harry’ego zdradził, że książę William ostrzegał młodszego brata przed angażowaniem się w relację z aktorką. Było już jednak za późno. Książęta Sussexu szybko odczuli, że nie znajdą oparcia w rodzinie królewskiej.

Nic więc dziwnego, że winą za odseparowanie księcia Harry'ego od Windsorów obwinia się Meghan.

d1x4jmu

Podziel się opinią

Share

d1x4jmu

d1x4jmu