Trwa ładowanie...

Miała 10 lat, gdy została gwiazdą "Szansy na Sukces". Tak wygląda teraz Georgina Tarasiuk

Ćwierć wieku temu 10-letnia Georgina Tarasiuk zachwyciła widzów piosenką "Dłoń", którą wykonała w "Szansie na sukces". Czym dziś zajmuje się gwiazda muzycznego programu?

Miała 10 lat, gdy została gwiazdą "Szansy na Sukces"Miała 10 lat, gdy została gwiazdą "Szansy na Sukces"Źródło: YouTube
d4g3hbw
d4g3hbw

Pomimo upływu lat programy typu talent show cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Jednym z nich jest "Szansa na sukces", która już od 30 lat gości w polskich domach. Program stał się początkiem ogólnopolskiej kariery muzycznej wielu gwiazd, nie tylko tych z pierwszych stron gazet.

Miała 10 lat, gdy została gwiazdą "Szansy na Sukces"

Minęło już ćwierć wieku, od czasu gdy w "Szansie na sukces" pojawiła się 10-letnia Georgina Tarasiuk. Utalentowana dziewczynka pojawiła się w odcinku z Natalią Kukulską, a umiejętności wokalne, które zaprezentowała, wykonując piosenkę "Dłoń", sprawiły, że natychmiast została okrzyknięta odkryciem programu.

Po programie młoda piosenkarka nagrała płytę "Georgina". Niewiele brakowało, a o Georginie usłyszałby wówczas cały świat. W 2003 roku jej utwór "Pierwszy raz" był brany pod uwagę do krajowych eliminacjach przed Konkursem Piosenki Eurowizji. Ostatecznie zgłoszenie wycofano ze względu na jej zbyt młody, nieregulaminowy wiek. To jednak nie zniechęciło jej do dalszego rozwoju muzycznego i jeszcze w tym samym roku wystąpiła na koncercie Premier w Opolu.

d4g3hbw

Georgina Tarasiuk z "Szansy na sukces" ma już 35 lat. Tak dziś wygląda

Georgina Tarasiuk ma na swoim koncie występy u boku Natalii Kukulskiej czy Violetty Villas. Przez jakiś czas była także solistką w oratorium Piotra Rubika. Dziś piosenkarka ma już 35-lat i wciąż kontynuuje swoją muzyczną karierę, jednak nie bryluje już w blasku fleszy.

Wraz z Piotrem Lewańczykiem tworzy duet Blauka, który wykonuje muzykę w stylu Indzie Pop. Natomiast w zeszłym roku Tarasiuk nagrywała wokale do ścieżki dźwiękowej serialu "Dziewczyna i kosmonauta", który pojawił się na platformie Netflix. Piosenkarka jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie nie tylko możemy podejrzeć jej muzyczne poczynania, ale również to, jak zmieniła się w ciągu ostatnich lat.

Duża zmiana? Poznalibyście?

Georgina Tarasiuk Instagram
Georgina TarasiukŹródło: Instagram
Georgina Tarasiuk Instagram
Georgina TarasiukŹródło: Instagram
Georgina Tarasiuk Instagram
Georgina TarasiukŹródło: Instagram
Georgina Tarasiuk Instagram
Georgina TarasiukŹródło: Instagram
d4g3hbw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4g3hbw