Trwa ładowanie...
dod02ul

Michał Wiśniewski pokazał nowy tatuaż

"Wiśnia" nie od dziś to, co sobie pomyśli, lubi ułożyć w rymowankę do wyśpiewania po pijaku przy ognisku lub w tatuaż. Tym razem zdecydował się na to drugie.
Share
Michał Wiśniewski niebawem rozwiedziony po raz czwarty
Michał Wiśniewski niebawem rozwiedziony po raz czwartyŹródło: ONS.pl, Fot: Daniel Wysocki
dod02ul

Podobnie jak Doda gustuje w dość kiczowatych tatuażach i permanentnych wyznaniach miłości. I podobnie właśnie jak Rabczewska musiał sobie poradzić np. z imieniem z jednej ze swoich czterech żon wytatuowanym na ramieniu. Dlatego zdecydował usunąć tatuaż z jej imieniem (oczywiście przy udziale widzów na social mediach). Na podobny gest prawdopodobnie zdecyduje się Dominika Tajner (jego - jeszcze - aktualna żona), chyba, że znajdzie nowego partnera o imieniu Michał.

   Facebook.com
Źródło: Facebook.com, Fot: Facebook

Rozwód z Dominiką nie jest jeszcze sfinalizowany, ale to nie przeszkadza Michałowi (który najwyraźniej ma w sobie magnes na kobiety) wchodzić w kolejny związek. Wiadomo już, że zamieszkał z tajemniczą Pauliną, która podobnie jak on ma czwórkę dzieci.

Zanim wytatuuje sobie imię Paulina na plecach, postanowił poświęcić ramię dla swoich potomków. Na Facebooku udostępnił zdjęcie świeżo wytatuowanego przedramienia, tatuaż to dokładne daty urodzin jego wszystkich dzieci. Świetny pomysł, teraz nie musi o nich pamiętać.

dod02ul

Podziel się opinią

Share
dod02ul
dod02ul