Trwa ładowanie...
d30ay6g

Michał Wiśniewski dla nowej miłości zrobi wszystko. Chce przyspieszyć rozwód

Związek Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner to już przeszłość. Lider Ich Troje pielęgnuje teraz nową relację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski (Instagram.com)
d30ay6g

Michał Wiśniewski w lutym złożył pozew rozwodowy. Wokalista postanowił zakończyć związek z Dominiką Tajner-Wiśniewską po tym, jak pojawiła się plotka, że celebrytka na planie show wdała się w romans. Jak dowiedział się "Fakt", do tej pory nie wyznaczono terminu rozprawy, a muzyk bardzo chciałby mieć to już za sobą. Wszystko za sprawą nowej miłości, Pauliny.

Jeszcze niedawno Wiśniewski cierpliwie czekał na decyzję sądu. Potem wydarzyły się jednak dwie rzeczy, które zmieniły jego myślenie. Najpierw Dominika Tajner zabrała swoje rzeczy z luksusowej willi i przeprowadziła się. Potem jej miejsce zajęła tajemnicza Paulina i jej czwórka dzieci.

ZOBACZ: Michał Wiśniewski wspina się na wyżyny aktorstwa. Zagrał samego siebie...

- Chce jak najszybciej zamknąć stare sprawy i planuje zwrócić się do sądu o szybsze wyznaczenie terminu. Z Dominiką są dogadani, mają dobre relacje i raczej wszystko zakończy się na jednej sprawie - zdradza informator tabloidu.

d30ay6g

Informacja o nowym związku Michała Wiśniewskiego pojawiła się kilka dni temu. Jeszcze chwilę wcześniej łączono go z Asią, która wystąpiła w programie "Chłopaki do wzięcia". Celebrytka pozowała z wokalistą na ściance i podkreślała, że jest to bardzo wartościowy mężczyzna, który zasługuje na wszystko, co najlepsze. Jak się okazało, to nie ona jest nową miłością Wiśniewskiego.

Lider Ich Troje nie boi się nowych wyzwań związanych ze znacznym powiększeniem rodziny. On sam ma trójkę dzieci, a jego nowa wybranka ma czwórkę pociech z dwóch poprzednich małżeństw.

Myślicie, że Michał Wiśniewski w końcu znalazł prawdziwą miłość?

d30ay6g

Podziel się opinią

Share
d30ay6g
d30ay6g