Trwa ładowanie...

Natalia Szroeder o polityce: "Nie można od niej stronić"

Natalia Szroeder, jako jedna z najpopularniejszych gwiazd, chętnie zabiera głos w istotnych społecznie kwestiach. Tym razem opowiedziała nieco o swoim podejściu do polityki i wyborów.

Share
Natalia Szroeder opowiedziała o swoim podejściu do polityki.
Natalia Szroeder opowiedziała o swoim podejściu do polityki.Źródło: ONS.pl
d202wpo

Natalia Szroeder potrafi zachwycić. Jest naprawdę utalentowana, ma piękny głos i potrafi odpowiednio z niego korzystać. Przy tym jest niezwykle skromna i nieczęsto bywa na branżowych imprezach, choć media interesują się nią tak czy inaczej. Głównym tego powodem jest jej związek z popularnym raperem, Quebonafide. Natalia nie buduje jednak swojej popularności na związku. Wokalistka chętnie wypowiada się tematy, które są ważne społecznie.

Natalia Szroeder chętnie zabiera głos w tych sprawach, które rzeczywiście mają społecznie dużą wagę. Tym razem, z okazji wyborów prezydenckich 2020, wypowiedziała się na temat swojego podejścia do polityki.

Natalia Szroeder o koronawirusie: "Mogę stracić 80% dochodu rocznego"

"Jestem wdzięczna moim rodzicom, że wychowali mnie i moje rodzeństwo w przekonaniu, że polityki nie trzeba, a nawet nie można się bać. Że nie można od niej stronić. Bo polityka to nie spory przy sejmowej mównicy, to sprawy Twoje i moje, nasza codzienność, przyszłość, nasze prawa i nasz komfort. Od kiedy skończyłam 18 lat, z dumą korzystam z mojego pięknego przywileju i obowiązku, jakim jest prawo do głosowania" - napisała Natalia Szroeder.

Korzystając z okazji Natalia Szroeder zachęcała swoich fanów, by nie oddawali swojego prawa do głosowania. "Ja chcę Polski dobrej, mądrej, silnej i ponad podziałami. Chcę polski demokratycznej. Wspólnej. Obojętność to największa zguba... bądźmy dziś razem" - dodała wokalistka.

A czy Wy oddaliście dziś swój głos?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d202wpo

Podziel się opinią

Share
d202wpo
d202wpo