Trwa ładowanie...
dikvo5i

Natalia Szroeder z mamą. Podobieństwo jest uderzające

Natalia Szroeder to jedna z najbardziej utalentowanych gwiazd młodego pokolenia. Związek z kontrowersyjnym raperem przysporzył jej jeszcze więcej rozpoznawalności. Ona jednak wciąż jest sobą i chętnie spędza czas ze swoimi bliskimi, między innymi z mamą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Szroeder jest bardzo podobna do swojej mamy
Natalia Szroeder jest bardzo podobna do swojej mamy (ONS.pl)
dikvo5i

Natalia Szroeder potrafi zachwycić. Jest naprawdę utalentowana, ma piękny głos i potrafi odpowiednio z niego korzystać. Przy tym jest niezwykle skromna i nieczęsto bywa na branżowych imprezach, choć media interesują się nią tak czy inaczej. Głównym tego powodem jest jej związek z popularnym raperem, Quebonafide.

Na początku budowania tej relacji pojawiła się informacja, że młoda gwiazda odcięła się przez ukochanego od rodziny i przyjaciół. Tego typu plotki mogły zrodzić się dlatego, że raper wygląda jak typowy "bad boy". Jest wytatuowany, ma kolorowe włosy. Ona natomiast jest piękna i delikatna. Te różnice nie stanęły na przeszkodzie ich miłości. Szroeder znaczną część swojego czasu spędza również z innymi bliskimi jej osobami, między innymi ze swoją mamą.

Natalia Szroeder pomimo rosnącej wciąż sławy pozostaje sobą. Skromna, uśmiechnięta, szczera i otwarta - to, jaka jest doceniają jej bliscy. Z nimi przecież wokalistka spędza sporo czasu. Przywiązanie do rodziny widać na zdjęciu, które Natalia opublikowała na Instagramie. Fotka jest nie byle jaka, bo znajduje się na niej ona i jej mama.

dikvo5i

"Mami. Superbohaterka. Miss Świata. Ekspert od spraw niewykonalnych. Cechy charakterystyczne naszej Mamity to umiejetność wydłużania doby, niezwykła siła fizyczna i psychiczna (dźwiga ciężary znacznie większe, niż przeciętny człowiek dałby radę dźwignąć), mądrość, czułość, wrażliwość, wyrozumiałość, empatia, piękno (w środku i na zewnątrz), dobroć. Kochamy Cię, Mamuniu. Wychowalaś czteroosobową armię. My w ogień za Tobą. Zawsze" - napisała.

Natalia Szroeder i jej mama są do siebie bardzo podobne. Obie panie wyglądają świetnie. "Piękne słowa i piękne kobiety", "Jak dwie krople wody", "Mama na tym zdjęciu zupełnie jak Juliette Binoche!" - zachwycali się fani.

Wy również dostrzegacie to podobieństwo?

dikvo5i

Podziel się opinią

Share

dikvo5i

dikvo5i