Trwa ładowanie...

Siwiec wydała oświadczenie ws. filmu "Nic się nie stało". "Stanowczo zaprzeczamy"

Sylwester Latkowski zasugerował w swoim filmie "Nic się nie stało", jakoby Natalia Siwiec wiedziała o tym, co dzieje się w sopockim klubie Zatoka Sztuki. Modelka wydała oświadczenie, w którym odnosi się do tych oskarżeń.

Siwiec wydała oświadczenie ws. filmu "Nic się nie stało". "Stanowczo zaprzeczamy"Źródło: ONS.pl
d3i2yrs
d3i2yrs

Sylwester Latkowski przygotował odpowiedź na film braci Sekielskich "Zabawa w chowanego". "Nic się nie stało" miał obnażyć ukrywanie pedofilii w kręgu celebrytów. Czy tak było? Nie. Skupiono się na znanej sprawie "łowcy nastolatek" Krystiana W., nie wskazując dowodów na to, że znane osoby wiedziały o wykorzystywaniu seksualnym nieletnich w sopockich klubach (głównie w Zatoce Sztuki). Twórcy nie przeszkodziło to jednak w pokazywaniu migawek zdjęć, na których widnieli m.in. Nergal, Kuba Wojewódzki, Andrzej Chyra, Blanka Lipińska, Krzysztof Skiba, Tomasz Iwan czy Jarosław Bieniuk.

ZOBACZ WIDEO: Natalia Siwiec: "Polska jest bardzo daleko w tyle w sprawach seksu"

Wśród wymienionych z imienia i nazwiska gwiazd pojawili się też Natalia Siwiec i jej mąż Mariusz Raduszewski. Modelka, tuż po premierze filmu, wydała długie oświadczenie, w którym zaprzeczyła, jakoby mieli z tą sprawą cokolwiek wspólnego.

d3i2yrs

"W związku z emisją filmu "Nic się nie stało" i przedstawionym w filmie, niezgodnym z prawem, procederem mającym miejsce w Klubie "Zatoka Sztuki" w Sopocie, stanowczo zaprzeczamy, abyśmy mieli jakikolwiek związek z tymi wydarzeniami, a także nie zgadzamy się z faktem wykorzystywania naszego wizerunku. Podkreślamy, że z uwagi na naszą rozpoznawalność wykorzystano, bez naszej zgody, nasz wizerunek do promocji dokumentu. Działanie to jest sprzeczne z zasadami współżycia społecznego i etyką dziennikarską. Użycie naszego wizerunku i sugerowanie nieprawdziwych i kłamliwych informacji na nasz temat ma na celu wywołanie kontrowersji i sensacji, co w konsekwencji ma na celu promocję dokumentu "Nie się nie stało"".

Siwiec nie zaprzecza, że wielokrotnie pojawiała się w Zatoce Sztuki, jednak dementuje, że jej obecność w jakikolwiek sposób powiązana była z aferą pedofilską.

"W Klubie Zatoka Sztuki w Sopocie eventy organizowały uznane marki, przez które byliśmy zapraszani i nasz udział w tych eventach miał charakter komercyjny, wobec czego nie jest niczym niezwykłym, że byliśmy jednymi z wielu gości Zatoki Sztuki. Wyrażamy głębokie ubolewanie i sprzeciw wobec wszelkich czynów krzywdzących dzieci i kobiety. Wykorzystywanie słabszego położenia dzieci czy kobiet celem nadużyć seksualnych jest niedopuszczalne, a sprawcy tych czynów winni być surowo ukarani" - podsumowała.

d3i2yrs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3i2yrs