Trwa ładowanie...

Nick Cordero miał problemy z oddychaniem. W szpitalu amputowali mu nogę

Aktor Nick Cordero przejawiał typowe objawy zarażenia koronawirusem. Kiedy trafił do szpitala, zaczęły się komplikacje i walka o życie. Teraz żona poinformowała, że niezbędna była amputacja nogi.

Nick Cordero miał problemy z oddychaniem. W szpitalu amputowali mu nogęŹródło: Getty Images
d1bujk3
d1bujk3

Nick Cordero, aktor znany z filmu "W starym dobrym stylu", seriali "Prawo i porządek", "Zaprzysiężeni" i występów na Broadwayu, trafił do szpitala 31 marca. Miał problemy z oddychaniem, ale dopiero trzeci test na obecność koronawirusa potwierdził, że aktor jest zarażony. 12 kwietnia żona Amanda Kloots odebrała telefon ze szpitala i usłyszała, że wystąpiły poważne komplikacje.

Obejrzyj: Michelle Morrone w kwaranntannie we Włoszech

U Cordero wystąpiła infekcja płuc i bardzo wysoka gorączka, która doprowadziła do spadku ciśnienia i nieregularnej pracy serca. Mężczyzna stracił przytomność i lekarze zastosowali resuscytację.

d1bujk3

"To było straszne. Lekarze z trudem przywrócili go do życia" – pisała żona na Instagramie. W sobotę poinformowała, że pojawiły się nowe komplikacje.

Problem pojawił się w prawej nodze, gdzie doszło do zakrzepicy i krew nie dopływała do palców stopy. Knoots podkreśliła, że nie dało się tego rozwiązać chirurgicznie, dlatego trzeba było polegać na lekach rozrzedzających krew.

Po rozpoczęciu leczenia farmakologicznego wystąpiły problemy z ciśnieniem i krwawienie w jelitach. Leki trzeba było odstawić i lekarze podjęli trudną decyzję o amputacji prawej nogi.

Żona aktora i matka jego 10-miesięcznego dziecka nie może przebywać z nim w szpitalu. "Chciałabym go zobaczyć. Potrzymać za rękę. Dotknąć jego twarzy. Wierzę, że po tym wszystkim w końcu się obudzi" – pisała zrozpaczona Knoots.

d1bujk3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bujk3